غرق شدن 4 نفر در استخر کشاورزی در شهرستان خوشاب!/ دو نفرهم در سواحل کنارک غرق شدنداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
سخنگوی سازمان اورژانس از جان باختن ۴ کودک در استخر روستای عبدالله شهر سبزوار خبر داد.

مجتبی خالدی در گفت‌وگو با مهر گفت: غرق شدن چند کودک در روستای عبدالله آباد سبزوار بخش خوشاب در ساعت ۱۹:۳۰ به ۱۱۵ اعلام شد.

 

وی افزود: سریعاً ۳ آمبولانس در مدت ۵ دقیقه بعد از اولین تماس به محل رسیدند و مشاهده کردند ۵ کودک در استخر کنار موتور آب که دور آن با فنس محصور شده بوده است غرق شده‌اند.

 

سخنگوی اورژانس گفت: سریعاً تکنسین‌های اورژانس ۵ کودک را از استخر بیرون کشیده و عملیات احیا را بر روی آنها آغاز می‌کنند، اما متأسفانه ۴ کودک در همان لحظه اولی که از آب بیرون کشیده شده بودند جان خود را از دست داده بودند.

 

خالدی با اشاره به اینکه یکی از کودکان نجات یافته است، گفت: کودکانی که جان خود را از دست داده‌اند به ترتیب ۸، ۱۲، ۱۶ و ۲۲ ساله هستند.

 

وی در پایان گفت: یکی از کودکان که ۱۲ سال دارد در بخش آی سی یو تحت مراقبت است و حال وخیم گزارش شده است.

 

دو نفر در سواحل کنارک غرق شدند

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بی‌توجهی به هشدارها و عدم آشنایی کامل با مهارت‌های شنا سبب فوت دو نفر و مصدومیت دو تن دیگر در سواحل کنارک شد.

 

به گزارش ایرنا، محمود رضا ناصح دوشنبه شب در این خصوص به خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه امروز خبرغرق شدن چار نفر در شهرستان کنارک اسکله گوردیم به مرکز پیام اورژانس اعلام شد که بلافاصله نزدیک ترین پایگاه اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

 

وی افزود: متاسفانه به بی توجهی به هشدارها و عدم تسلط کافی در مهارت‌های شنا سبب شد در این حادثه دو نفر از هموطنان فوت و دو نفر دیگر مصدوم شوند که مصدومین حادثه پس از دریافت خدمات پیش بیمارستانی توسط دو دستگاه آمبولانس جهت اقدامات تخصصی به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل شدند.

 

ناصح گفت: متاسفانه سالانه تعداد زیادی از هموطنان در سواحل دریای مکران دچار حادثه غرق شدگی می‌شوند، لذا از عموم تقاضا داریم از شنا در سواحل ناایمن خودداری و بدون داشتن مهارت‌های شنا هرگز وارد دریا نشوند. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------