آخرین اخبار حوادث

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

از قتل با سلاح سرد تا پایان کار رمالان فضای مجازی در فارس

فرمانده انتظامی شیراز گفت: قاتل و همدستش که بامداد امروز یک نفر را در شیراز به قتل رسانده بودند در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و…

قتل، اولین خلاف پسر تبهکار ۲ روز بعد از آزادی از زندانپلیس در تعقیب قاتل فراری است که ۲ روز بعد از آزادی از زندان مرتکب قتل شده و حالا به مکان نامعلومی گریخته است.

همشهری آنلاین - هفته گذشته پسر جوانی که بر اثر اصابت چاقو به شدت مجروح شده بود پس از آنکه با موتورسیکلت به بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شد جانش را از دست داد. این ماجرا به بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی تهران گزارش شد و به دستور او تحقیقات در این باره آغاز شد.

 

شواهد به دست آمده نشان می‌داد که او در جریان یک درگیری با چاقو مجروح شده و توسط یکی از دوستانش با موتورسیکلت به بیمارستان انتقال یافته است. ماموران در جریان بررسی‌های اولیه موفق شدند جوان موتورسواری را که مقتول را به بیمارستان منتقل کرده بود شناسایی و دستگیر کنند. او درباره پشت پرده این ماجرا گفت:‌ یکی از دوستانم که مدتها به اتهام سرقت در زندان بود ۲ روز قبل از حادثه از زندان آزاد شده بود. او از قبل با مقتول اختلاف داشت. روز حادثه آنها با یکدیگر درگیر شدند و مقتول مجروج شد. دوستم هم از من خواست برای اینکه اتفاق بدی نیفتند جوان مجروح را به بیمارستان منتقل کنم. من هم او را سوار موتورسیکلتم کردم و به بیمارستان بردم اما دقایقی بعد فهمیدم که او فوت شده است. بعد از این حادثه هم از دوستم خبر ندارم و نمی‌دانم کجا فرار کرده است.

 

بر اساس این گزارش هم اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری متهم به قتل ادامه دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------