آخرین اخبار حوادث

آزار جنسی در آبادان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

دستگیری عامل تجاوز به دختر جوان در آبادان

پسر جوانی که در روز 8 محرم به یک دختر جوان در آبادان تجاوز جنسی کرده بود توسط پلیس اطلاعات وامنیت این شهرستان دستگیر شد. یک…

شلیک مرگبار به مرد بدهکار مقابل خانه‌اشمرد قاچاقچی که به اتهام قتل تحت تعقیب بود وقتی از سوی پلیس دستگیر شد ادعا کرد دوستش عامل اصلی قتل بوده و خبری‌هم از مخفیگاه وی ندارد.

 به گزارش  ایران ، شامگاه پانزدهم فروردین امسال، مرگ مرد جوانی در یکی از محله‌های شهرری به بازپرس موسی رضازاده و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. به دنبال گزارش این خبر، تحقیقات آغاز شد. تیم جنایی در محل حادثه جسد مرد جوانی را در مقابل خانه‌اش مشاهده کرد که با شلیک گلوله به سر به قتل رسیده بود.

 

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول نیمه‌شب قصد داشته به خانه خود برود اما ناگهان از سوی فرد ناشناسی با انگیزه نامعلوم هدف شلیک گلوله قرار گرفته و عامل این جنایت هولناک پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته است.

 

در ادامه تحقیقات میدانی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت هویت متهمان بدست آمد. با شناسایی هویت عاملان جنایت، کارآگاهان راهی خانه متهمان شده، اما هر دو آنها متواری شده بودند. تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری و همدستش ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان جنایی پی بردند، همدست قاتل اصلی، به اتهام خرید و فروش مواد مخدر بازداشت شده است.

 

بدین ترتیب پس از هماهنگی‌های قضایی متهم به اداره آگاهی منتقل شد. مرد جوان در تحقیقات گفت: دوستم با مقتول اختلاف مالی داشت و از او طلبکار بود. اما مقتول پولش را نمی‌داد و همین مسأله باعث درگیری بین آنها شد. شب حادثه به کمین نشستیم و وقتی مقتول آمد او را تعقیب کردیم به سمت خانه‌شان رفت. درمقابل خانه‌اش دوستم با شلیک گلوله او را به قتل رساند.

 

به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار داده شد و تحقیقات برای دستگیری عامل اصلی جنایت ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------