دستگیری نفس گیر دو سارق سابقه دار لوازم خودرو اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

رئیس کلانتری ۱۳۱ شهرری از دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم خودرو خبر داد که با وجود درگیری با مأموران و استفاده از سلاح سرد، توسط مأموران دستگیر شدند . 

به گزارش مهر، سرهنگ پرویز حسینی فر رئیس کلانتری ۱۳۱ شهرری در توضیح این خبر اظهار کرد: با توجه به افزایش سرقت های داخل خودرو در منطقه شهرری، اجرای طرح مهار جهت شناسایی و دستگیری سارقان داخل خودرو در دستور کار کلانتری ۱۳۱ شهرری قرار گرفت و چندین تیم ضربت با شناسایی نقاط آلوده این مناطق را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند .

 

در بامداد مورخه پانزدهم بهمن ماه سال جاری، مأموران کلانتری حین گشت زنی در محدوده خیابان جوانمرد قصاب با دو سرنشین یک خودروی MVM که در حال مصرف مواد روانگردان شیشه بودند، برخورد کردند که این افراد به محض اطلاع از حضور مأموران اقدام به فرار کردند بگونه ای که قصد داشتند با زیر گرفتن ماموران از محل متواری شوند .

 

رئیس کلانتری ۱۳۱ شهرری در ادامه این خبر گفت: طی ۱۵ دقیقه تعقیب و گریز، مأموران اطلاع پیدا کردند که خودروی MVM سرقتی است که در ادامه جهت متوقف کردن خودرو مسروقه، مأموران با بکارگیری قانون استفاده از سلاح، سه تیر هوایی شلیک کردند؛ این تعقیب و گریز تا پشت چراغ قرمز ادامه پیدا کردند تا نهایتا متهمان پشت ترافیک حاصل از چراغ قرمز متوقف شدند. با وجود توقف سارقان در پشت چراغ قرمز، آنها به صورت پیاده به فرار خود ادامه داده و هرکدام جداگانه به فرار خود ادامه می دهند .

 

در ادامه ماموران کلانتری نیز به تعقیب آنها پرداخته اما با وجود دستور ایست پلیس و شلیک چندین تیر هوایی، سارقان همچنان به فرار خود ادامه می دهند. یکی از سارقان با سلاح سرد به یکی از مأموران حمله ور می شود که مأمور کلانتری با بکارگیری فنون رزمی، وی را خلع سلاح و دستگیر می کند؛ متهم دیگر نیز توسط طی یک تعقیب و گریز دستگیر و هر دو متهم به کلانتری ۱۳۱ منتقل می شوند .

 

سرهنگ پرویز حسینی فر رئیس کلانتری ۱۳۱ شهرری، با اشاره به سابقه دار بودن هر دو متهم و اعتراف اولیه آنها به انجام سرقت های متعدد در مناطق جنوب شهر تهران، با اعلام این خبر گفت: با دستگیری دو متهم ( ۲۵ و  ۲۸ ساله) پرونده، توقیف خودرو مسروقه و در ادامه کشف مقادیر قابل توجهی لوازم داخل خودرو مسروقه از داخل خودرو مسروقه، قرار قانونی از سوی مرجع محترم قضایی صادر و متهمان جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------