720 بار تماس با مرکز مشاوره راز قتل را فاش کردزن جوان اصرار کرد قاتل شوهر نابینایش نیست و او به خاطر افتادن از بلندی کشته شده است.

 رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال مرگ مشکوک مرد ۷۰ ساله ای به نام احمد داخل خانه اش در پاسداران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

دختر  جوان احمد که مرگ پدرش را به پلیس گزارش داده بود به ماموران گفت: بعد از درگذشت مادرم و تنها ماندن پدرم، او با زن ۴۰ ساله ای به نام اشرف که ۳۰ سال از او کوچک تر بود ازدواج کرد. پدرم چند سال قبل ملکی را به نامادری ام صلح کرده بود و آن ها سر این موضوع با هم اختلاف داشتند. پدرم نابینا بود و اشرف چند بار پدرم را شکنجه کرده بود. من شک ندارم او آخرین بار با پدرم درگیر شده و او را از بلندی به پایین پرت کرده است.

 

 با این شکایت، پلیس پیگیر ماجرا شد و پزشکی قانونی علت مرگ را ضربه به سر اعلام کرد.

اشرف تحت بازجویی قرار گرفت اما قتل شوهر دومش را انکار کرد.  بررسی‌های پلیسی نشان داد، اشرف حدود ۷۲۰ بار با مرکز مشاوره قوه قضاییه تماس گرفته و درباره این که چنان چه کسی را از بلندی به پایین پرتاب کند، آیا  اتهام قتل متوجه او خواهد بود یا خیر؟ سوالاتی را مطرح کرده است.با افشای این ماجرا، برای اشرف  کیفرخواست صادر شد و وی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک قاضی مستشار  پای میز محاکمه ایستاد.

 

 در ابتدای این جلسه دختر قربانی برای اشرف حکم قصاص خواست. سپس زن جوان در جایگاه ویژه ایستاد  و منکر اتهام قتل  شد.

 

این زن گفت:من و شوهر دومم هیچ اختلافی با هم نداشتیم.او چند سال قبل  خانه ای را به میل خودش به من صلح  کرده بود.احمد همیشه مشروب می خورد و ما سر این موضوع چند بار درگیر شده بودیم.آن روز من از خانه بیرون رفته بودم  و وقتی به خانه برگشتم متوجه مرگ شوهرم شدم.چون او نابینا و بیمار  بود به احتمال زیاد  از پله ها به زمین افتاده است.  وی درباره تماس هایش با مرکز مشاوره قوه قضاییه نیز گفت: من سوالی را درباره مرگ شوهر مطرح نکرده بودم.سوالاتی را از روی کنجکاوی و  درباره صلح ملک پرسیده بودم. بنابه این گزارش،در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

 خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------