دسیسه شیطانی همسایه برای کودک تهرانی اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 پسرهمسایه به بهانه نشان دادن حیوان خانگی به پسر ۱۰ ساله ،او را به خانه شان کشاند تا تسلیم نیت شیطانی خود کند. وقتی راز شوم این جوان فاش شد، او با حکم دادگاه خود را در برابر مجازات زندان و شلاق دید .  رسیدگی به این پرونده از اوایل پاییز سال ۹۶ به دنبال شکایت یک مرد جوان آغاز شد . این مرد که  با پسر ۱۰ ساله اش به پلیس آگاهی تهران رفته بود با آشفتگی راز پسر 22 ساله همسایه به نام سیاوش  را فاش کرد و خواستار بازداشت او شد .

 

پدر با صدایی گرفته و خشمگین در تشریح جزئیات شکایتش گفت:  پسر ۱۰ ساله ام به نام آرین برای بازی  از خانه  مان در جنوب تهران بیرون رفته بود .او  یک ساعت بعد در حالی که گریه می‌کرد به خانه برگشت  و من علت گریه او را پرسیدم اما او حرف نمی زد و سکوت کرده بود. تا این که من و همسرم از او چند بار درباره علت گریه سوال کردیم  تا این که آرین  گفت پسر همسایه به بهانه نشان دادن حیوان خانگی او را به خانه شان کشانده و وی را آزار داده است .

 

تایید پزشکی

با این شکایت، آرین به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان تایید کردند وی تحت آزار قرار گرفته است.

 

بازداشت همسایه شیطان صفت

با این مدارک، سیاوش  بازداشت شد و در همان بررسی های ابتدایی مشخص شد او دارای یک سابقه کیفری است. سیاوش در بازجویی های پلیسی و قضایی وقتی با آرین مواجهه حضوری داده شد به بخشی از جرم خود اعتراف کرد . این پسر گفت: من در غیاب مادرم   به بهانه نشان دادن حیوان خانگی پسر همسایه  را به خانه مان کشاندم اما او را آزار ندادم.

 

مدارک جدید

پرونده این جنایت سیاه با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سیاوش در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.  در ابتدای جلسه مادر سیاوش مدارکی به قضات  ارائه داد که نشان می‌داد پسرش مدتی در بیمارستان روانی بستری بوده است. این زن گفت: پسرم به بیماری روانی مبتلا   و به همین دلیل دست به چنین کاری زده است .

 

روان شناسی

با  این ادعا، قضات دادگاه سیاوش را  برای بررسی سلامت روانی اش به پزشکی قانونی معرفی کردند.  کارشناسان پس از معاینه این پسر  در گزارشی اعلام کردند اگر چه وی  از بیماری روانی رنج می‌برد اما بیماری وی در حدی نیست که رافع مسئولیت کیفری باشد.

  

دادگاه دوم

 با اظهار نظر کارشناسان پزشکی قانونی، سیاوش برای دومین بار  پای میز محاکمه ایستاد. او باز ادعا کرد هیچ تجاوزی درکار نبوده و تنها آرین را برای بازی با حیوان خانگی به خانه شان برده است.

 

حکم زندان

بنابه این گزارش؛  دیروز قضات دادگاه کیفری یک استان تهران پسر شیطان صفت  را  به تحمل هشت سال زندان و 100 ضربه شلاق محکوم کردند.

 

 

 خراسان 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی