کشف ۲۷ فقره سرقت در تویسرکان/۳ سارق دستگیر شدکشف ۲۷ فقره سرقت در تویسرکان، کشف ۶ دستگاه موتور سیکلت سرقتی در همدان و کشف مرغ قاچاق در شهرستان بهار عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف ۲۷ فقره سرقت و دستگیری ۳ سارق در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ محمد معصومی بیان داشت: در پی وقوع سرقت های سریالی موتورسیکلت در شهرستان تویسرکان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مدار بسته و با به دست آمدن تصویر یکی از سارقان؛ عکس وی تکثیر و در اختیار ماموران شهرستان قرارگرفت تا این که اکیپ گشت تجسس کلانتری ۱۱ حین گشت زنی شخصی که مشابهت به عکس موصوف داشت و با دیدان ماموران قصد فرار داشت را دستگیر کردند.

 

سرهنگ معصومی بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری و  در بازجویی های فنی و تخصصی، به ۲۷ فقره سرقت شامل موتورسیکلت، اماکن خصوصی، منزل و مغازه با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تویسکان گفت: با راهنمایی متهم ۲ همدستش نیز دستگیر، مالباختگان شناسایی و تلاش برای کشف اموال مسروقه ادامه دارد.

 

دستگیری سارق و کشف ۶ فقره سرقت موتورسیکلت در همدان

رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری سارق و کشف ۶ دستگاه موتورسیکلت در این استان خبر داد.

 

سرهنگ رضا زارعی گفت: در پی افزایش وقوع سرقت های موتورسیکلت در خیابان های شهر همدان در طول چند ماه اخیر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت این پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: با تجزیه و تحلیل سرقت ها و بازبینی تصاویر دوربین های مدار بسته در سطح معابر و تحقیفات از منابع محلی مشخص شد، فرد سارق از ساکنین یکی از روستاهای شهرستان همدان است.

 

سرهنگ زارعی بیان داشت: در پی وقوع یک فقره تصادف موتورسیکلت با یک دستگاه کامیون در بخش شراء از توابع شهرستان همدان که منجر به فوت راکب آن شد در تحقیقات فنی پلیس پیرامون موضوع مشخص شد که موتورسیکلت تصادفی دارای پلاک مخدوش است.

 

وی افزود: با بررسی سوابق و مدارک مشخص شد که موتورسیکلت مذکور سرقتی است.

 

سرهنگ رضا زارعی ادامه داد: با سر نخ بدست آمده و تلاش شبانه روزی کارآگاهان، سارق شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

 

وی بیان داشت: در تحقیقات صورت گرفته از متهم نامبرده به سرقت ۶ دستگاه موتورسیکت اعتراف و با راهنمایی وی تمام مالخران شناسایی و موتور سیکلت ها نیز کشف شد.

 

کشف مرغ قاچاق در شهرستان بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف یک هزار و ۲۶۰ قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: ماموران یگان امداد شهرستان بهار هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

 

وی افزود: طی بازرسی از این کامیون، یک هزار و ۲۶۰ قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز کشف و به دامپزشکی شهرستان تحویل شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به این که ارزش این محموله بنا بر اعلام کارشناسان، ۳۸۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی