اعدام برای راننده ارابه شیطان اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

مرد شیطان صفت که شش زن را به  تله شیطانی انداخته  بود به اعدام و زندان محکوم شد. یک هفته بعد از سرقت دو مزدا 3 متعلق به دو زن تهرانی پلیس دزد مرموز را به دام انداخت و پرده از راز شیطانی او برداشت. محمود خیلی زود تحت تجسس جنایی پلیس قرار گرفت و مشخص شد این مرد راننده ارابه شیطان بوده   و  با خودروهای سرقتی شش زن را به دام شوم خود کشانده است.

 

در دادگاه

پسر شیطان صفت که حالا 25سال دارد درحالی محاکمه شد که تنها سه زن در جلسه حاضر بودند. یکی از زنان  گفت :من آن روز شوم از جلسه اولیا و مربیان مدرسه دخترم به خانه بر می گشتم . منتظر تاکسی بودم که یک پراید قراضه مقابل پایم توقف کرد .من که فکر می کردم راننده مسافرکش است  سوار شدم اما راننده ظاهری  به هم ریخته و کثیف داشت. تاول و زخم های روی دستش باعث شد به او مشکوک شوم. در نزدیکی پارک تهرانپارس می خواستم پیاده شوم اما راننده گفت مسیر را اشتباه آمده است.

 

او به   بهانه دنده عقب،  صندلی خودرو را خواباند .او می خواست  مرا آزار دهد که التماس کردم دست از سرم بر دارد .به او گفتم شوهر و بچه دارم اما با یک پیچ گوشتی به من حمله کرد . این زن که   با به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور بار دیگر شوکه شده بود و به شدت اشک می ریخت ادامه داد: متهم پیچ گوشتی را  روی پهلویم گذاشت و گفت کلیه ام  را سوراخ می کند. می خواستم با شوهرم تماس بگیرم اما او تهدید کرد که با چاقو به چشمانم می زند و مرا نابینا می کند . 

 

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد .قاضی از وی پرسید پزشکی قانونی آزار و اذیت دو زن را تایید کرده است .در این باره چه می گویی؟  که متهم شروع به دروغ گویی کرد. وی گفت: یکی از زنانی  که علیه من شکایت کرده ، با من رابطه دوستانه داشته است. بررسی پرینت تماس های من این موضوع را تایید می کند . شاکی که امروز در دادگاه حاضر است نیز  علیه من دروغ می گوید. من او را آزار نداده ام. بنابر این گزارش؛ قضات این مرد شیطان صفت را مجرم شناختند و او را به اعدام، زندان و شلاق محکوم کردند.

 

 

خراسان

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی