کشف‌جسد‌جوان‌نیمه‌برهنه‌در‌جاده‌ابلقجسد جوانی که به صورت نیمه برهنه در اطراف کوه های آجرپزی جاده ابلق مشهد رها شده بود، با دستور قاضی ویژه قتل عمد به پزشکی قانونی انتقال یافت.

به گزارش خراسان، ظهر پنج شنبه گذشته، رانندگان عبوری از جاده ابلق، جسد جوانی را مشاهده کردند که کنار گودالی در یک محور فرعی و خاکی در جاده ابلق رها شده بود.

 

در پی تماس شهروندان با پلیس 110، بلافاصله نیروهای انتظامی عازم محل مذکور شدند و با حفظ صحنه کشف جسد، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، تحقیقات در این باره آغاز شد. جسد مربوط به جوانی مو فرفری حدود 26-27 ساله بود که فقط شلوار به تن داشت و کمربند او نیز کنار جسد قرار داشت. بررسی های دقیق تر نشان می داد تصویر شمع خالکوبی شده روی بازوی دست راست وی وجود دارد. این در حالی بود که آثار ظاهری از جنایت بر پیکر وی وجود نداشت اما برخی ظواهر عینی احتمال اعتیاد وی را قوت می بخشید.

 

گزارش خراسان حاکی است، ادامه تحقیقات که چندین ساعت به طول انجامید بیانگر آن بود که فرد یا افرادی جسد این جوان را که در محل دیگری جان باخته است کنار گودالی در نزدیکی جاده رها کرده و از محل گریخته اند. به دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد این جوان که شلوار مشکی کتان به تن داشت برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد انتقال یافت. در همین حال مقام قضایی از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی درباره هویت متوفی دارند با اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی یا پلیس 110 تماس بگیرند.

 

 

سجادپور

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی