کارگران نانوايي سارق از آب درآمدندسه کارگر نانوايي که با همدستي يکديگر باند سرقت تشکيل داده بودند، بعد از دستگيري به دزدي لوازم خورو و منزل اعتراف کردند.  

به گزارش شرق، سرهنگ سيف‌الله نوايي، رئيس کلانتري 140 باغ فيض گفت: ساعت پنج عصر ششم آذرماه مردي به کلانتري مراجعه کرد و گفت لوازم سرقتي خودرویش را که دو روز قبل به سرقت رفته، در سايت‌هاي خريد و فروش اينترنتي مشاهده کرده است.

 

اين مقام انتظامي بيان كرد: شاکي در ادامه اظهاراتش بيان کرد با سارقان قرار گذاشته‌ام که اموال سرقتي را از آنان بخرم و قبل از حضور در محل قرار ملاقات تصميم گرفتم به کلانتري مراجعه کنم و مأموران را در جريان قرار دهم.

 

او تصريح کرد: تيمي از مأموران عمليات کلانتري به نشاني اعلامي مراجعه کردند و محل قرار خريد و فروش اموال سرقتي را تحت کنترل درآوردند.

 

کلانتر محله باغ فيض با اشاره به اينکه مأموران مشاهده کردند راننده و دو سرنشين يک دستگاه خودروي سواري پرايد به محل مراجعه کردند و مشغول معامله با شاکي شدند، افزود: مأموران موفق شدند در عملياتی ضربتي هر سه متهم را دستگير کنند و به همراه اموال سرقتي به کلانتري براي تحقيقات تکميلي انتقال دهند.

 

نوايي گفت: متهمان در کلانتري به جرم ارتکابي با همدستي يکديگر اعتراف و اظهار کردند کارگران نانوايي هستند و در اوقات فراغت لوازم خودرو و منزل افراد را سرقت مي‌کنند.

 

رئيس کلانتري باغ فيض با بيان اينکه متهمان سابقه‌دار هستند و پيش‌تر با همين عناوين دستگر شده‌اند، گفت: با شناسايي مخفيگاه متهمان با دستور قضائي تيمي از مأموران کلانتري براي بازرسي از آن محل اعزام شدند و 16 فقره اموال سرقتي از قبيل ضبط و باند و مواد غذايي و... از مخفيگاه متهمان کشف کردند.

 

اين مقام انتظامي با بيان اينکه متهمان براي گرفتن دستور قضائي به دادسرا معرفي شده‌اند، اضافه کرد: هر سه سارق براي شناسايي مال‌باختگان و کشف ساير جرائم مشابه در اختيار مأموران کلانتري باغ فيض قرار دارند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی