دستگیری عامل جنایت خانوادگی در کلانتری قائمرئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از دستگیری مردی خبر داد که زن خود را به قتل رسانده بود.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین مافی در تشریح این خبر اظهار کرد: یازدهم دی ماه امسال پسر جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ادعا کرد که احتمال می‌دهم پدرم دست به قتل مادرم زده و به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شده است.

 

وی افزود: با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام شده و با مراجعه به بانک مورد نظر پدر خانواده را پس از دعوت به آرامش به کلانتری منتقل کردند و با توجه به رفتارهای مرموزی که این مرد ۵۶ ساله داشت او را هدف تحقیق قرار دادند.

 

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: مرد ۵۶ ساله در همان تحقیقات ابتدایی به جنایتی هولناک اعتراف کرد و گفت که مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بودم تا اینکه روز گذشته با وساطت اهالی محل، خانواده ام مرا به خانه بازگرداندند و ظهر در خانه با همسرم تنها بودیم که از او درباره اینکه چرا مرا در بیمارستان روانی تنها گذاشته بودند بحث کردیم و در ادامه او را با دستمال خفه کردم.

 

این مقام پلیسی در خصوص شیوه انتقال جسد به بیرون از خانه گفت: پدر خانواده در اعترافاتش ادعا کرد پس از کشتن همسرم، به خاطر سنگینی وزن وی، او را به داخل حمام انتقال دادم و با ساطور و چاقو اقدام به تکه تکه کردن جسد زنم کردم و تکه‌های جسد را در کیسه‌های ۲ تا ۳ کیلویی بسته بندی کردم و سپس بسته‌ها را به گردنه قوچک برده و در فاصله‌های ۱۰ متر از هم به بیرون پرت کردم و به خانه بازگشتم.

 

سرهنگ مافی ادامه داد: مأموران در ادامه به صحنه جنایت رفته و پسر خانواده وقتی فهمید پدرش دست به قتل مادرش زده به مأموران گفت پدرم مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بود تا اینکه اهالی محل از ما خواستند پدرمان را به خانه بیاوریم که ما نیز به بیمارستان رفته و پدرم را ترخیص کردیم تا اینکه ظهر امروز من به خانه آمدم و روی در آثار خون مشاهده کردم که پدرم سراسیمه یک دستمال برداشت و شروع به پاک کردن خون‌های روی در کرد و ادعا کرد که خون دماغ شده و این در حالی بود که قالیچه کوچکی هم شسته شده بود و پدرم به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شد.

 

پسر جوان به مأموران گفت: خبری از مادرم نبود و ماجرا را با خواهرم در میان گذاشتم که خواهرم نیز عنوان کرد با پدر تماس گرفته و ادعا کرده که مادر بیرون از خانه است که با توجه به مرموز بودن این ماجراها از پلیس کمک خواستم.

 

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: مأموران در ادامه با راهنمایی قاتل به محل رها کردن بسته‌های جسد مادر خانواده رفتند و توانستند تکه‌های جسد مادر خانواده را در منطقه گردنه قرچک به دست آوردند.

 

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی