فروش چای تقلبی به مردم در پایتخت اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
۴ کلاهبردار که با جعل علائم برندهای معروف، چای تقلبی به مردم می فروختند،شناسایی و دستگیر شدند. 

به گزارش ایران انلاین ، چندی پیش مدیران حقوقی شرکت های معتبر چای، تنباکو و توتون به اداره سیزدهم پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشتند که فرد یا افرادی با برند و مارک شرکت های آنان ، اقدام به توزیع چای های تقلبی در بازار مصرف می کنند.

 

بلافاصله موضوع در دستور کار تیم تخصصی عملیات اداره سیزدهم قرار گرفت،  تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که ۲ تن از متهمان اصلی پرونده در چاپخانه ای، بسته ­های چای­ تقلبی را در کارتن­ های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل و برچسب برند چای معروف، اقدام به توزیع چای­ های تقلبی کرده اند.

 

سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور  معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت گفت: با دستور قضائی متهمان در مخفیگاه شان دستگیر و در بررسی از آن محل ۵۰ هزار پاکت چای تقلبی، ۳۵۰ هزار لیبل چای، تنباکو و توتون و ۸ کیسه بزرگ توتون فله ای کشف و متعاقب آن چاپخانه با دستور قضائی پلمب شد.

 

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی، متهم سوم و چهارم پرونده که وظیفه آنها توزیع محصولات تقلبی بود، شناسایی و دستگیر شدند.

 

وی افزود: برابر اعلام نماینده حقوقی شرکت ها و برندهای زیان دیده، اعضای باند مذکور بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال به شرکت آنها خسارت وارد کرده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: با دستگیری متهمان و اقرار صریح آنها به بزه انتسابی با هماهنگی قضائی هر ۴ متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جزئیات پرونده در اختیار اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار دارند.

 

ایرنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------