دستگیری عامل اسیدپاشی در کمتر از ۲ ساعترئیس کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن (ع) در تهران از دستگیری فردی که برای تسویه حساب مالی بر روی صورت دوستش اسید پاشیده بود، خبر داد. 

به گزارش ایلنا، سرهنگ"ایوب صالحی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در ساعت پایانی شب گذشته خبری مبنی بر وقوع اسید پاشی بر روی فردی در حوالی چهار راه فتحی به کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن (ع) اعلام شد و ماموران گشتی کلانتری به محل مراجعه کردند.

 

وی تشریح کرد: تحقیقات اولیه حاکی از این بود، متهم با دوستش اختلاف مالی داشته و جلوی منزلش قرار ملاقات می گذارند و بعد از درگیری شدید با وی برای تسویه حساب مالی اسیدی که از قبل تهیه کرده بود به صورت دوستش ریخته و از محل متواری می شود.

 

کلانتر محله امام زاده حسن افزود: با تماس شهروندان با اورژانس سریعا شخص مصدوم به نزدیکترین بیمارستان انتقال و تحت درمان قرار گرفت.

 

سرهنگ صالحی ادامه داد: با انعکاس نتیجه تحقیقات انجام شده شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم با هماهنگی های قضائی در دستور کار قرار گرفت و ماموران کلانتری موفق شدند مخفیگاه متهم را در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای دستگیری متهم به مخفیگاه متهم اعزام شدند.

 

این مقام انتظامی اشاره کرد: تیمی اعزام موفق شدند متهم را که در حال فرار از پشت بام خانه بود، دستگیر و به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی انتقال دهند.

 

سرهنگ صالحی در پایان خاطر نشان کرد: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------