اغفال دختران با وعده ازدواج 

مردي جوان که متهم است به زنان وعده ازدواج مي‌داد و از آنان کلاهبرداري و اخاذي مي‌کرد، به‌دست مأموران پليس آگاهي دستگير شد. اين متهم مدعي است زنان خودشان به او پول مي‌دادند و او اخاذي نکرده است.

 

اين متهم سوار بر خودروي مدل بالا سر راه دختران قرار مي‌گرفت و بعد از ريختن طرح دوستي و پيشنهاد ازدواج، به بهانه‌هاي مختلف از آنان مبالغ کلان دريافت مي‌کرد و سپس ناپديد مي‌شد. او با شکايت دختران فريب‌خورده تحت تعقيب قرار گرفت و دستگير شد. اين متهم به خبرنگار ما گفت: من را به اتهام اخاذي از خانم‌ها با وعده ازدواج دستگير کرده‌اند، اما اگر خود اين زنان نمي‌خواستند من از آنها اخاذي نمي‌کردم. طمع باعث مي‌شود آدم‌ها به دام بيفتند.

 

من جوان خوش‌تيپی بودم که خودروي مدل‌بالا داشتم و هر دختري دوست دارد با چنين فردي ازدواج کند. من در خيابان جلوي آنها توقف مي‌کردم و سوار مي‌شدند. بعد هم خيلي زود به من دل مي‌بستند. در آخرين مورد زني که از من چندين سال بزرگ‌تر بود، به من علاقه‌مند شد. او 80 ميليون تومان به من پول داد تا برايش سرمايه‌گذاري کنم. او مي‌خواست با من ازدواج کند ولي من چنين چيزي را نمي‌خواستم. آن خانم وقتي ديد که من واقعا در فکر ازدواج با او نيستم از من شکايت کرد. درحالي‌که من اخاذي نکرده‌ام و آن مبلغ را خودش به من داد. متهم ادامه داد: دختران وقتي مي‌ديدند من وضع مالي خوبي دارم، خودشان پيشنهاد می‌دادند پول‌هايشان را به من بدهند تا برايشان سرمايه‌گذاري کنم.

 

من گاوداري دارم و درآمدم از اين راه خيلي خوب است و ماهي 20 ميليون به دست مي‌آورم. اين مرد در حالي به دختران جوان وعده ازدواج مي‌داد که قبلا خودش ازدواج کرده و جدا شده بود. او درباره ازدواجش گفت: 20 سال بيشتر نداشتم که عاشق دختري شدم و بعد از يک‌سال‌ونيم دوستي با هم ازدواج کرديم. ما دو دختر دوقلو داريم. اما من از زندگي‌ام راضي نبودم چون رفتار و اخلاق زنم بعد از ازدواج تغيير کرد و مجبور شدم او را طلاق بدهم، او هم به‌خاطر مهريه از من شکايت کرده است. حالا برای مهريه يک پرونده دارم. يک سابقه رابطه نامشروع هم دارم که مربوط به چند سال پيش است.

 

مرد جوان که براي اغفال دختران سوار بر خودروهاي مدل‌بالا سر راه آنها قرار مي‌گرفت، درباره اين اتومبيل‌ها توضيح داد: همه آنها اجاره‌اي بود. آنها را با پرداخت روزي يک‌ونيم تا دو ميليون تومان کرايه مي‌کردم. البته هميشه اين خودروها زير پايم نبود معمولا ماهي يک يا دو روز خودرو کرايه مي‌کردم و با آن سراغ دختران جوان مي‌رفتم. معمولا بنز و بي‌ام‌و کرايه مي‌کردم و دختران خيلي زود جذب اين ماشين‌ها مي‌شدند. به‌هرحال هر چه ماشين خاص‌تر باشد راننده و سرنشين آن هم خاص‌تر مي‌شود. من خودم عاشق خودروي مدل‌بالا هستم اما پولي را که بايد براي خريد خودرو مي‌‌گذاشتم در کار انداختم تا کسب درآمد کنم.

 

بنا بر اين گزارش، متهم درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر مي‌برد و تحقيقات از او ادامه دارد.

 

 شرق 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی