دختر چوپان صاحبکارش را به تعرض متهم کرددختر چوپان با شکایتی به دادگاه ادعا کرد از سوی جوان کارخانه‌داری مورد سوءاستفاده و تعرض قرار گرفته است و درخواست مجازات مرد کارخانه‌دار را مطرح کرد.

 به گزارش شرق، این دختر جوان مدتی قبل به مأموران پلیس ورامین مراجعه کرد و مدعی شد مورد سوءاستفاده صاحبکارش قرار گرفته است. با توجه به ادعای این دختر جوان، مأموران تحقیقات اولیه را انجام دادند و سپس مرد جوان را شناسایی و به دادگاه معرفی کردند. این پرونده با توجه به مطرح‌شدن مسئله تجاوز، از بدو تحقیقات به شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. روز گذشته دختر جوان به قضات شعبه 11 گفت: من و برادرم تنها زندگی می‌کنیم. وقتی پدر و مادرمان فوت کردند، ما از شهرستان به تهران آمدیم تا کاری پیدا کنیم.

 

برادرم هم با دخترخاله‌ام ازدواج کرده بود که از او جدا شد و ما با هم زندگی می‌کنیم. صاحبکار من مرد کارخانه‌داری است که تعداد زیادی هم دام دارد و صاحب چند دامداری است. او ما را به‌عنوان چوپان استخدام کرد. چوپان‌های زیادی برای او کار می‌کنند، بااین‌حال به ما هم کار داد تا اینکه یک روز وقتی دام‌ها را از چرا آوردم و در آغل گذاشتم، من را به دفترش صدا زد و بعد از من خواست با او رابطه داشته باشم. به من گفت اگر با او رابطه داشته باشم، با من ازدواج می‌کند. قبول نکردم و گفتم اهل این کارها نیستم. وقتی مقاومت من را دید، به سمتم حمله و به‌زور به من تعرض کرد. او در اتاق کارش این کار را انجام داد. تا من به خودم بیایم و متوجه شوم چه اتفاقی برایم افتاده است، چند روزی طول کشید. بعد از آن فهمیدم از او باردار شده‌ام و تصمیم گرفتم شکایت کنم.

 

این در حالی است که مرد کارخانه‌دار مدعی است دختر جوان دروغ می‌گوید. او به قضات گفت: من فرد آبرودار و ثروتمندی هستم و این دختر درباره من دروغ می‌گوید. او قصد دارد من را بی‌آبرو کند تا قبول کنم به او پول بدهم. درحالی‌که من لطف زیادی به او کردم و دختر جوان و برادرش را که آواره بودند و خانه و زندگی نداشتند پناه دادم و آنها را از بدبختی نجات دادم. من هیچ کاری نکردم و هیچ اتهامی را قبول ندارم.

 

وقتی دختر جوان گفته‌های صاحبکارش را شنید، ادعا کرد در دفتر کار او دوربین مداربسته وجود دارد و قضات می‌توانند فیلم ضبط‌شده دوربین را مورد بررسی قرار دهند.

 

قضات بعد از شور، دختر جوان و متهم را برای انجام آزمایش‌های دی‌ان‌ای به پزشکی قانونی معرفی کردند. همچنین قضات از پزشکی قانونی خواستند تا درباره ادعای دختر مبنی‌بر بارداربودنش نیز بررسی لازم را انجام دهند و با انجام آزمایش‌های دی‌ان‌ای اعلام کنند پدر این بچه کیست.

 

برای متهم نیز از سوی دادگاه قرار وثیقه صادر شد و در صورت عدم تأمین آن بازداشت خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی