دستگیری قاتل افیونی در فرحزاد تهران اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
مرد معتادی که در جریان درگیری فروشنده موادمخدر را در منطقه فرحزادبه قتل رسانده بود ، دستگیر شد . 

 به گزارش ایران انلاین سرهنگ جلیل موقوفه ای در خصوص جزئیات این قتل گفت: حسب گزارش بیمارستان مدرس مبنی بر قتل مرد جوانی که هدف ضربات چاقو قرار گرفته تیمی از ماموران تجسس کلانتری ۱۶۳ولنجک برای تحقیق به بیمارستان اعزام شدند.

 

وی افزود: ماموران در بررسی های مقدماتی اطلاع پیدا کردند که مرد جوان از ناحیه ریه هدف ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است که با دستور مقام قضایی تحقیقات پلیسی برای ردیابی عاملان این جنایت آغاز شد.

 

سرهنگ موقوفه ای اظهار داشت: تحقیقات ماموران نشان از آن داشت که مقتول یکی از فروشندگان مواد مخدر در منطقه فرحزاد است و امروز در ساعت ۵ صبح بین او و یک مرد دیگر که مصرف کننده مواد مخدر است درگیری صورت گرفته و مقتول همراه چند تن از دوستانش بخاطر اختلاف بر سر مواد مخدر به پاتوق قاتل رفته و در این درگیری احمد با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: ماموران در اقدامات پلیسی و فنی موفق به شناسایی قاتل که مردی ۴۰ ساله و سابقه دار است شدند و با توجه به آدرسی که از خانه او در سوابقش ارائه شده بود ماموران با نیابت قضایی به شهرستان ملارد رفته اما قاتل در خانه نبود و خانواده اش اعلام کردند که پسرشان را به خاطر اعتیادش از خانه ترد کردند و دیگر اطلاعی از او ندارند.

 

این مقام پلیسی عنوان کرد: تیم های عملیاتی سرکلانتری یکم و تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک به فرماندهی سرهنگ علی قاسمی رییس کلانتری ولنجک جستجوهای خود را در منطقه فرحزاد و در پاتوق هایی که احتمال می دادند قاتل در آنجا پنهان شده باشد را آغاز کردند.

 

سرهنگ موقوفه ای گفت: پس از چند ساعت عملیات جستجو ماموران موفق شدند قاتل را در یکی از پاتوق هایش شناسایی و آنجا را تحت محاصره در آوردند که در ادامه متهم و همدستش که در زمان درگیری مرگبار حضور داشت برابر پلیس مقاومت کردند که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کرده و قاتل و همدستش را دستگیر کردند.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم وسایل سرقتی کشف و در تحقیقات مشخص شد قاتل وسایل سرقتی را در ازای خرید مواد مخدر به فروشندگان مواد مخدر می دهد و در بررسی های بیشتر چاقویی که قاتل با آن دست به قتل احمد زده بود نیز کشف شد.

 

وی در خصوص انگیزه قاتل در این درگیری مرگبار گفت: مقتول که از فروشندگان مواد مخدر است مدتی قبل مقداری مواد مخدر از او سرقت شده بود که دوستانش اعلام کردند که قاتل این مواد را از او سرقت کرده و صبح امروز مقتول همراه دوستانش با قمه و چوب به سراغ قاتل رفته و در این درگیری مرگبار احمد به قتل رسیده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی