X

ورود کامیون میکسر به مغازه‌ای در تهران یک مصدوم برجا گذاشترئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از وارد شدن یک‌دستگاه کامیون میکسر به داخل مغازه‌ای در خیابان آیت الله کاشانی (غرب تهران) بر اثر بریدن ترمز خبر داد که طی آن راننده کامیون به شدت مصدوم شد. 

به گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ احسان مومنی توضیح داد: شب گذشته در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شهروندان اطراف بلوار هنگام در آیت الله کاشانی با صدای مهیبی به خیابان آمدند و شاهد وارد شدن یک‌دستگاه میکسر به داخل مغازه کاشی و سرامیک بودند.

 

 حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

وی افزود: این کامیون که دچار نقص فنی شده و ترمز خالی کرده بود، راننده آن دیگر نتوانست این دستگاه چند تنی را کنترل نموده و پس از برخورد با ۲ خودرو پژو به داخل مغازه وارد شد.

 

مومنی اظهار داشت: بلافاصله تیمی از کارکنان و کارشناسان منطقه ۵ پلیس راهور پایتخت در محل حادثه حضور یافته و به بررسی صحنه تصادف و کنترل ترافیک و ایمن سازی محل تصادف پرداختند.

 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: عوامل آتش نشانی نیز به موقع در محل حضور یافته و توانستند راننده کامیون را که به شدت مصدوم شده بود، از میان آهن پاره‌ها بیرون آورند.

 

به گفته وی، راننده مصدوم تحویل عوامل اورژانس و به بیمارستان پیامبران منتقل شد.

 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از رانندگان وسایل نقلیه سنگین خواست که از سالم بودن و بررسی سیستم‌های خودروی خود غافل نشوند و نسبت به بررسی دوره‌ای و روزانه خودرو به علت اهمیت کار آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

 

مومنی تاکید کرد: اگر داخل مغازه فرد یا افرادی حضور داشتند قطعاً میزان فاجعه و احتمال حادثه‌ای تلخ‌تر متصور بود. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------