X

برملا شدن راز قتل مرد اراکی پس از یک سالرئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: کارآگاهان پلیس راز قتل مردی که حدود یک سال پیش به قتل رسیده و جسدش در اطراف یکی از روستاهای شهرستان اراک رها شده بود را کشف کردند.

به گزارش مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، کامیار چهری گفت: در یکی از روزهای اردیبهشت ماه سال گذشته گزارشی از کشف جسد فردی در اطراف یکی از روستاهای شهرستان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

 

وی افزود: بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در بررسی جسد مشخص شد که این فرد به قتل رسیده و در این محل رها شده است.

 

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی بیان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس در رسیدگی به این موضوع آغاز شد و با پیگیری‌های تخصصی و بهره گیری از روش‌های علمی از سوی کارآگاهان پلیس، سرنخ‌هایی از عامل اصلی قتل به دست آمد.

 

چهری تصریح کرد: با مراقبت‌های نامحسوس پلیس، سرانجام عامل اصلی این قتل که با یکی از بستگان نزدیک فرد مقتول در ارتباط بود، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در اراک دستگیر شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با توجه به اسناد و مدارکی که در روند رسیدگی به این پرونده به دست آمد، فرد دستگیر شده به این قتل به دلیل برخی اختلافات اعتراف کرد.

 

وی تصریح کرد: در بازجویی‌های انجام شده مشخص شد که قتل در محلی دیگر انجام شده و فرد قاتل با یک دستگاه خودروی سواری، جسد مقتول را در این محل رها کرده است که در ادامه تحقیقات، خودروی مورد استفاده در جابجایی جسد نیز در یک پارکینگ در سطح شهرستان کشف شد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، جوان قاتل به همراه یکی از بستگان مقتول که در جریان این قتل بود، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------