دادستان اصفهان: قاتل شاعر معروف یک بیمار روانی خطرناک استدادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: بر اساس اعلام پزشکی قانونی قاتل مهدی نیکبخت شاعر اصفهانی بیمار روانی خطرناک است و تحت درمان قرار دارد.

به گزارش مهر ؛ علی اصفهانی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل مهدی نیکبخت شاعر اصفهانی ملقب به «بی تو» که ۲۴ خرداد سال گذشته در یکی از باغات سمیرم به صورت بی رحمانه‌ای به قتل رسید، اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش دادستان سمیرم آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه متهم «حمید» دارای بیماری روانی بوده است و همچنان تحت درمان است.

 

وی افزود: این متهم در ۲۹ خرداد امسال نیز برای چندمین بار برای اظهار نظر در خصوص این پرونده تحت آزمایش قرار گرفته است که پزشکی قانونی مجدداً بر حالت خطرناک بیماری روانی این متهم تاکید داشته است و با توجه به احتمال تشدید بیماری و تکرار جرم، این متهم در بخش روانپزشکی تحت درمان است.

 

دستگیری ۱۲ نفر در رابطه با قتل ۳طلافروش اصفهانی

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پرونده قتل سه طلافروش اصفهانی در شهرستان کازرون استان فارس که ۳۱ تیر ماه و با استفاده از تفنگ ساچمه‌ای به قتل رسیده بودند، ابراز داشت: با توجه به اعلام دادستانی کازرون تاکنون ۱۲ نفر متهم در خصوص این پرونده دستگیر شده‌اند.

 

وی اضافه کرد: هنوز متهم اصلی در بین این افراد مظنون شناسایی نشده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------