زمان رسیدگی ویژه به پرونده تبرکشی در گرگانرئیس کل داد گستری گلستان از رسیدگی ویژه و فوری به پرونده ضارب عصر امروز یکی از خیابان‌های گرگان خبر داد. 

به  گزارش  فارس؛ حیدر آسیابی شامگاه سه‌شنبه اظهار کرد: با کسانی که به جان و مال مردم تعرض کنند از رافت خبری نیست و باقاطعیت تمام برخورد خواهد شد و در این راستا پرونده متهم این حادثه دلخراش به صورت ویژه در دادسرای مرکز استان رسیدگی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه متهم با حضور سریع پلیس دستگیر شده و بازداشت است، تصریح کرد: تحقیقات برای بررسی علت و انگیزه این فرد آغاز شده است.

 

 حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

در حادثه عصر امروز مردی با استفاده از سلاح سرد به رهگذران چهارراه میدان گرگان حمله ور شد و ۹ نفر رامصدوم کرد و یک نفر هم بر اثر شدت جراحات جان باخت.

 

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل قتل و مجر‌وح کردن ۱۰ نفر در گرگان خبر داد و گفت: در ساعت ۱۹ امروز به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری و چاقوکشی در چهار راه میدان گرگان بلافاصله ماموران یگان امداد شهرستان به محل اعزام شدند.

 

فرزاد تاجره در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با حضور پلیس در محل مشاهده شد فردی با تبر و چاقو در حال درگیری با تعدادی از رهگذران بوده که طی آن چند نفر از شهروندان مجروح شدند.

 

جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم با مشاهده ماموران قصد حمله‌ور شدن به سمت پلیس را داشت که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در این لحظه متهم اقدام به فرار کرد.

 

تاجره خاطرنشان کرد: با سرعت عمل و آمادگی بالای ماموران، متهم که مسلح به سلاح سرد تبر و کارد بود در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

 

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه یکی از شهروندان به علت شدت جراحت وارده فوت کرد و ۹ نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که حال دو نفر از آنها بدحال گزارش شده است.

 

جانشین فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه با اخذ دستورات قضایی تحقیقات در حال انجام است، گفت: علت و انگیزه این حادثه دلخراش در حال بررسی است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی