آخرین اخبار حوادث


تصادف زنجیره‌ای در اصفهان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

طوفان شن در اصفهان منجر به تصادف زنجیره‌ای شد/ عکس

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از وقوع طوفان شن در محور اصفهان به سجزی و تصادف زنجیره‌ای 11 خودرو خبر داد. به…

تعرض 5 مرد شیطان صفت به دختر جوانمردان شیطان صفتی که دختری را بی هوش کرده و مورد تعرض قرار داده بودند با دستور قضایی بازداشت شدند. 

به گزارش مهر، پنج شنبه گذشته ۴ آذرماه جاری ماموران مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از وقوع حادثه دلخراشی با خبر شدند.

 

 بررسی ماموران حکایت از آن داشت که دختر جوان ۲۶ ساله‌ای توسط پنج مرد جوان مورد تعرض قرار گرفته است.

 

با اعلام این موضوع بلافاصله تیمی از ماموران به محل اعلام شده از سوی دختر جوان واقع در پارک سرخه حصار عزیمت کردند و دریافتند دختر جوان از دست پنج مرد شیطان صفت گریخته و به داخل پارک فرار کرده است.

 

بررسی ها حکایت از آن داشت که دختر جوان از سوی دوست خود اغفال و به محل حضور چهار مرد جوان دیگر کشانده شده و در آن جا از سوی این افراد به وسیله شربت خواب آور مسموم شده است.

 

دختر جوان در مواجهه با ماموران پلیس مدعی شد زمانی که به هوش آمده است متوجه تعرض به خود شده اما در فرصتی مناسب از محل گریخته است.

 

مأموران با در دست داشتن حکم قضایی از قاضی کشیک در کمتر از یک ساعت به خانه‌ای که از طرف شاکی به عنوان محل جرم اعلام شده بود رفتند و در این زمینه پنج جوان را که سه نفر از آن ها ۲۴ ساله و دو نفر ۲۵ ساله بودند ، دستگیر کردند.

 

شاکی به دلیل وضعیت جسمی نامناسب به بیمارستان منتقل شد و پرونده و متهمان نیز برای سیر مراحل قانونی به دادگاه معرفی شدند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------