مربی معروف فوتبال با ضربات متعدد چاقوی پسرش کشته شد/ قاتل سلامت روان نداشت + تصاویرآقای فیل واش مربی ادلاید کروز (لیگ فوتبال استرالیا) در یک حمله توسط پسرش با ضربات چاقو کشته شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،آقای "فیل واش" مربی ادلاید کروز (لیگ فوتبال استرالیا) در یک حمله توسط پسرش با ضربات چاقو کشته شد.

این مربی فوتبال که در روز جمعه گذشته توسط پسر 26 ساله اش آقای "سی واش" در خانه اش مورد حمله او قرار گرفت و با ضربات متعدد از پای درآمد.

 

اخبار,اخبارحوادث, قتل

 
به دنبال این خبر تلخ و ناگوار طرفداران اونزدیک به 20000 نفر در روز یک شنبه در ورزشگاه بیضی شکل ادلاید برای ادای احترام به مربی و ستاره سابقشان تجمع کردند و در غمی مشترک بهم پیوستند.

به گفتنه خانواده او،پسرشان "سی" از مشکلات سلامت روان رنج می‌برد.

یکی از دوستان قدیمی آنها به نام "دیوید سوسام" در گزارش خود گفت آقای "سی" در شش ماه گذشته در قرنطینه و به دور از خانه بسر می‌برد.

 

اخبار,اخبارحوادث, قتل


خانواده این مربی 55 ساله در بیانه‌ای گفتند که با از دست دادن او دیگر هرگز زندگی ما مثل قبل نخواهد بود ،"فیل" عاشق خانواده اش بود و به آنها عشق می‌ورزید،و ما یک عضو و یک پدر بی نظر خانواده را از دست دادیم.

او زندگی ما را غنی کرده بود و زندگی خیلی های دیگر را و از این بابت از او متشکریم.

آنها در ادامه گفتند که از همه مردمی که در این اندوه بزرگ ما را دلداری داده و با مهربانی شان در این روزهای سخت در کنار ما بودند تشکر میکنیم.

 

اخبار,اخبارحوادث, قتل

اخبار,اخبارحوادث, قتل


"واش" 26 ساله که تا قبل از این در بیمارستان روانی نگهداری می‌شد حالا به جرم قتل تا تاریخ برگزاری دادگاه 15 سپتامبر  در حبس بسر خواهد برد .

یک مراسم یاد بود برای "فبل" مقتول در هفته آینده در ادلاید در روز چهار شنبه 15 جولای برگزار خواهد شد .

اخبار  حوادث  - باشگاه خبر  نگاران 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------