آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,انفجار نفتکش یونانی در یکی از بنادر عربستان

انفجار نفتکش یونانی در یکی از بنادر عربستان

منابع خبری روز چهارشنبه از انفجار یک مین در یک فروند نفتکش یونانی در بندر عربستان خبر دادند. به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، یک مین داخل…


«برنی سندرز» به دلیل مشکل قلبی بستری شداخبار,اخبار بین الملل,برنی سندرز
«برنی سندرز» نماینده مردم ایالت ورمونت در سنای آمریکا و نامزد سرشناس انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا به دلیل مشکل قلبی بستری و کلیه فعالیت‌های انتخاباتی او تا اطلاع ثانوی لغو شد.

به گزارش فارس، رسانه‌های آمریکایی عصر امروز چهارشنبه خبر دادند که کلیه فعالیت‌های انتخاباتی «برنی سندرز» سناتور سرشناس و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به دلیل بیماری تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

 

بنا بر گزارش شبکه «ای‌بی‌سی نیوز»، برنی سندرزِ ۷۸ ساله به دلیل احساس درد در ناحیه قفسه سینه، در یک بیمارستان در شهر «لاس وگاس» ایالت نوادا بستری شد.

 

«جف ویور» مشاور ارشد این سناتور و نامزد ارشد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا امروز چهارشنبه درباره بستری شدن او در بیمارستان بیانیه صادر کرد.

 

در این بیانیه آمده است: «سناتور سندرز در جریان کارزار انتخاباتی عصر روز گذشته دچار درد در ناحیه قفسه سینه شد. بعد از ارزیابی پزشکی و آزمایش مشخص شد که یک شاهرگ او دچار گرفتگی شده بود و (پزشکان با موفقیت دو استنت نصب کردند».

 

مشاور این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: «سناتور سندرز دارد صحبت می‌کند و روحیه خوبی دارد. او چند روز آینده را استراحت خواهد کرد. ما نشست‌ها و گردهمایی‌ها او را تا اطلاع ثانوی لغو می‌کنیم».

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------