آخرین اخبار بین الملل

جنگ اوکراین،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل

حمله موشکی روسیه به خارکیف؛ زلنسکی از عدم حمایت کافی متحدان غربی اوکراین انتقاد کرد

روسیه روز پنجشنبه سوم خرداد، شهر خارکیف در اوکراین را موشک‌باران کرد که باعث کشته شدن دست‌کم ۷ تن شد. همزمان ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری…

" نهی از منکر" روحانیون ترکیه به زنان در سواحل توریستی(+عکس)اخبار بین الملل - " نهی از منکر" روحانیون ترکیه به زنان در سواحل توریستی(+عکس)

این مفتی ترکیه ای در بیانیه خود تاکید کرده است که شنا کردن در ماه رمضان منعی ندارد اما زنان و مردان باید جدا از یکدیگر باشند و در پوشش خود از زیر شکم تا بالای زانوی پای خود را بپوشانند.

عده ای از روحانیون در ترکیه همزمان با نزدیک شدن به ماه  رمضان با حضور در سواحل توریستی این کشور جزواتی حاوی توصیه هایی به منظور حفظ و رعایت شئونات اسلامی در بین زنان توزیع کردند.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان ترک این روحانیون با تویع جزوه ای با عنوان " بانویی که مورد تایید  خدا و رسول خداست " در بین زنان، آنها را به پوشاندن اعضای بدنشان در برابر نامحرمان فراخواندند.

توزیع این جزوه ها در مواردی با عکس العمل های منفی و اعتراضی زنان روبرو شده است. این جزوه حاوی 72 بند درباره رعایت شئونات اسلامی و اصول مورد تایید و تاکید اسلام درباره رعایت حجاب و عفاف اسلامی برای زنان است.

همزمان یکی از مفتیان ترکیه با صدور حکمی ،  زنان و مردان روزه دار را از شنا کردن مختلط در سواحل این کشور در ماه رمضان برحذر داشت.

" نوح کرکماز" یکی از مفتیان ترکیه با صدور بیانیه ای از زنان و مردان روزه دار خواست با نشان دادن اعضای بدن خود به نامحرم در ماه رمضان، اجر و ثواب روزه خود را از بین نبرند.

این مفتی ترکیه ای در بیانیه خود تاکید کرده است که شنا کردن در ماه  رمضان منعی ندارد اما زنان و مردان باید جدا از یکدیگر باشند و در پوشش خود از زیر شکم تا بالای زانوی پای خود را بپوشانند.

 

اخبار,اخبار بین الملل , سواحل توریستی

 

اخبار,اخبار بین الملل , سواحل توریستی

 اخبار بین الملل - عصر ایران

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------