بایدن: کاش ترامپ به توصیه خودش برای تزریق وایتکس عمل می‌کرد! کنایه بایدن به ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
ترامپ در ماه‌های اولیه همه‌گیری کروناویروس در سال ۲۰۲۰ ادعا کرد «تزریق» یک ماده ضدعفونی کننده مثل وایتکس یا ایزوپروپیل الکل به بدن می‌تواند به محافظت در برابر این ویروس کمک کند! 

رئیس جمهور آمریکا با کنایه به یک توصیه جنجالی دونالد ترامپ در دوره همه‌گیری کروناویروس برای تزریق وایتکس به منظور درمان این بیماری گفت این رئیس جمهور سابق آمریکا باید به خودش کمی از وایتکس تزریق می‌کرد!

 

به گزارش ایسنا، «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در محل یک گردهمایی با اهداکنندگان مالی در جنوب سان فرانسیسکو برای کارزار انتخاباتی خود اظهار کرد دوره ریاست جمهوری رقیب انتخاباتی جمهوریخواهش مملو از آشوب بود و رای‌دهندگان آمریکایی باید این موضوع را به یاد داشته باشند.

  

بایدن و ترامپ حدود ۶ ماه مانده تا موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر آمریکا رقابت شدید پایاپای با یکدیگر دارند.

 

رئیس جمهور آمریکا در ادامه سخنرانی‌اش با اشاره به صحبت جنجالی دونالد ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود هنگام همه‌گیری کروناویروس و توصیه او به مصرف مواد ضدعفونی کننده برای درمان کروناویروس اظهار کرد: «آیا یادتان می‌آید که او گفت بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید تزریق کمی وایتکس به بازوی خودتان است؟! این حرفی است که او زد و واقعا هم منظورش همین بود. کاش به خودش هم کمی تزریق می‌کرد!»

 

ترامپ در ماه‌های اولیه همه‌گیری کروناویروس در سال ۲۰۲۰ ادعا کرد «تزریق» یک ماده ضدعفونی کننده مثل وایتکس یا ایزوپروپیل الکل به بدن می‌تواند به محافظت در برابر این ویروس کمک کند!

 

بایدن همچنین کنایه دیگری نیز به موضوع به اصطلاح «نامه‌های عاشقانه» کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برای دونالد ترامپ زد، هر چند که در ادامه سلسله‌ بی‌پایان گاف دادن‌ها در سخنرانی‌های علنی خود، کیم جونگ اون را به اشتباه «رئیس جمهور کره جنوبی» خواند.

 

ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود به دیدار رهبر کره شمالی رفت و نامه‌نگاری‌هایی نیز با او داشت که چند نسخه از آنها را در یک کلاسور در دفتر ریاست جمهوری نگهداری کرد.

 

بایدن یک بار در اواخر ماه آوریل نیز در یک سخنرانی دیگر در واشنگتن با توصیه ترامپ به تزریق وایتکس شوخی کرده و گفت این رئیس جمهور سابق آمریکا ظاهرا این ماده را به خودش تزریق کرده اما «همه آن وارد موهایش شده است!»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------