آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,نخستین اعدام فدرال در آمریکا

نخستین اعدام فدرال در آمریکا پس از ۱۷ سال اجرا شد

بعد از گذشت 17 سال نخستین حکم اعدام فدرال در آمریکا اجرا و یک متهم به قتل عمد اعدام شد. به گزارش فارس، بعد از گذشت 17 سال نخستین اعدام…


ترامپ گروه "آنتی‌فا" را "سازمان تروریستی" خواند اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ

 

دونالد ترامپ بامداد دوشنبه در پیامی توییتری نوشت: شهرداران و فرمانداران دموکرات مستحکم باشید. این افراد اغتشاشگر هستند. هم اینک گارد ملی ما را فرابخوانید. دنیا در حال مشاهده و خندیدن به شما و جو [بایدن] خواب‌آلود است. آیا این چیزی است که آمریکا خواهان آن است؟ نه!!!

 

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا پیش از این هم در رشته توئیتی از معترضان به نژادپرستی به شدت انتقاد کرد.

 

دونالد ترامپ در این ارتباط خطاب به «گارد ملی آمریکا» گفت: به خاطر کار بزرگ و فوری که پس از ورود به میناپولیس و مینه‌سوتا در شب گذشته انجام دادید، تبریک می‌گویم.

 

ترامپ همچنین با حمله به جنبش چپ ضد نژاد پرستی موسوم به آنتیفا این جنبش را مسئول اعتراضات عنوان کرده و گفته است اگر این جنبش در همان شب اول توسط شهردار جمع می‌شد، مشکلی پیش نمی‌آمد.

 

در ادامه ترامپ در توئیت دیگری گفته است: سایر شهرها و ایالت‌های دموکرات باید به پراکنده کردن آنارشیست‌های چپگرا در مینیاپولیس در شب گذشته نگاه کنند. گارد ملی کار بزرگی انجام داد و در ایالت‌های دیگر هم باید این کار انجام شود.

 

رئیس جمهور آمریکا حتی در ادامه و در توئیت دیگری از تصمیم خود برای تروریستی اعلام کردن گروه آنتیفا به عنوان یک جنبش چپ گرای ضد نژادپرستی خبر داده است.

 

 مهر  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------