اردوغان: به زودی در شرق فرات عملیات هوایی و زمینی خواهیم داشت اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,اردوغان
اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه خطاب به آمریکا گفت که زمان حرف زدن درباره طرح منطقه امن در شمال سوریه گذشته و ترکیه برای پاکسازی شرق فرات از عناصر تروریستی، خود دست به کار خواهد شد. 

رئیس‌جمهور ترکیه با هشدار به آمریکا مبنی بر اینکه زمان حرف زدن گذشته، تهدید کرد ارتش ترکیه به زودی در شرق فرات عملیات چند جانبه‌ای را آغاز می‌کند.

 

«رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه امروز (شنبه) تهدید کرد که ارتش این کشور به زودی عملیات زمینی و هوایی همزمانی را برای استقرار صلح و ثبات در مناطق شرقی رودخانه فرات در سوریه اجرا می‌کند.

 

اردوغان طی سخنرانی در بیست‌ونهمین نشست مشورتی و ارزیابی حزب عدالت و توسعه خطاب به آمریکا گفت که زمان حرف زدن درباره طرح منطقه امن در شمال سوریه گذشته و ترکیه برای پاکسازی شرق فرات از عناصر تروریستی، خود دست به کار خواهد شد.

 

به نوشته خبرگزاری «آناتولی»، وی با بیان اینکه گشت‌های زمینی و هوایی با آمریکا، همگی فقط یک افسانه‌سرایی بودند، توضیح داد: «ما تمهیدات و تدارکات برای ایجاد منطقه [در شمال سوریه]‌ را اجرا کردیم و دستورات لازم را دایدم،‌ [اما آمریکایی‌ها نه]. امروز یا فردا عملیات زمینی و هوایی شروع می‌شود».

 

 فارس

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------