آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,وزارت خارجه آمریکا

آمریکا فروش ۱.۸ میلیارد دلاری تسلیحات به تایوان را تایید کرد

وزارت خارجه آمریکا فروش بالقوه سه نوع سیستم تسلیحاتی به تایوان به ارزش مجموع ۱.۸ میلیارد دلار را تایید کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از…


جایزه ۲۰ میلیون دلاری آمریکا برای دستگیری سه مقام سابق ونزوئلا اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
وزارت امور خارجه آمریکا از تعیین جایزه ۲۰ میلیون دلاری برای ارائه اطلاعاتی که به دستگیری یا محکومیت سه مقام سابق ونزوئلا منجر گردد، خبر داد. 

به گزارش مهر، وزارت امور خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای از تعیین جایزه ۲۰ میلیون دلاری برای کمک به دستگیری سه مقام سابق ونزوئلا خبر داد.

 

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که تا ۱۰ میلیون دلار جایزه برای ارائه اطلاعاتی که به دستگیری یا محکومیت «پدرو لوئیز مارتین الیوارس» منجر گردد، تعیین شده است.

 

وزارت خارجه آمریکا همچنین افزود که برای اطلاعاتی که به دستگیری یا محکومیت «رودولوفو مک‌تورک-مورا» و «جیزز آلفردو ایتریاگو» کمک نماید هم هر کدام ۵ میلیون دلار جایزه مقرر گردیده است.

 

گفتنی است که آمریکا ماه مارس ۲۰۱۸، «پدرو لوئیز مارتین الیوارس» را که سابق بر این از مقامات پلیس ونزوئلا بوده است به عنوان قاچاقچی مواد مخدر مورد تحریم قرار داده بود.

 

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه خود همچنین مدعی شد که رودولوفو مک‌تورک-مورا به اخذ رشوه از قاچاقچی‌های دستگیر شده از ونزوئلا و جلوگیری از استرداد آنها اقدام نموده است.

 

آمریکا درباره جیزز آلفردو ایتریاگو هم ادعا کرده که او از موقعیتش در دولت ونزوئلا برای حمایت از قاچاقچی‌های مواد مخدر سوء استفاده کرده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------