افزیش تردید درباره سلامت عقلی بایدن | شهروندان آمریکایی خواهان بازنشسته شدن بایدن هستند جو بایدن,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نشریه پولیتیکو گزارش داد که براساس آخرین نظرسنجی‌های انجام گرفته تنها ۴۶ شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که بایدن در سلامت عقلی کاملی قرار دارد.

 گزارش داد که تعداد رای‌دهندگانی که نسبت به سلامت جسمی و عقلی جو بایدن، پیرترین رئیس‌جمهوری آمریکا تردید دارند، افزایش یافته است.

 

مطابق با نظرسنجی که پولیتیکو انجام داده است تنها ۴۰ درصد از مشارکت‌کنندگان با این عبارت که بایدن "در سلامت کامل است" موافق بودند درحالی ۵۰ درصد از مشارکت‌کنندگان مخالفت خود را ابراز کردند.

 

زمانی که درخصوص سلامت عقلی بایدن سوال شد، ۴۶ درصد شرکت‌کنندگان با سلامت عقلی رئیس‌جمهوری موافقت و ۴۸ درصد از مشارکت‌کنندگان مخالفت کردند.

 

این نظرسنجی پیرو این سوال انجام گرفته است که آیا جو بایدن - که روز شنبه ۷۹ ساله شد - سه سال دیگر نیز برای انتخابات نامزد خواهد شد یا نه. دموکرات‌ها اخیرا نگرانی‌های بزرگی درخصوص پیرسالاری این حزب پیدا کرده‌اند.

 

بایدن می‌گوید که بار دیگر برای شرکت در انتخابات داوطلب خواهد شد؛ اما برخی از متحدان دیرنه‌اش در این زمینه ابراز تردید کرده‌اند.

 

شهروندان آمریکایی خواهان بازنشسته شدن بایدن هستند

نتایج آخرین نظرسنجی صورت گرفته نشان می‌دهد که اکثر شهروندان آمریکایی خواهان بازنشسته شدن جو بایدن بعد از پایان دوره اول ریاست جمهوری هستند.

 

 جو بایدن,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

به گزارش ایرنا، براساس نظرسنجی که توسط نشریه هیل انجام شده است، ۶۱ درصد از رأی دهندگان ایالات متحده می خواهند که بایدن در پایان دوره چهار ساله خود کناره گیری کند و راه را برای فردی جدید برای ریاست دموکرات ها باز کند.

 

نتایج نشان می دهد که در مقابل ۲۴ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که بایدن باید دوباره نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود و ۱۵ درصد گفتند که در مورد جواب دادن مطمئن نیستند.

 

در میان رای دهندگان دموکرات، کمتر از نیمی از رای دهندگان (۴۵ درصد) گفتند که می خواهند بایدن برای دومین بار انتخاب شود، ۳۷ درصد نیز امیدوارند که رئیس جمهوری اجازه دهد شخص دیگری نماینده حزب آنها باشد.

 

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۴۶ درصد از رای دهندگان گفتند که فکر می کنند بایدن از زمان ورود به کاخ سفید کمتر از حد انتظار عمل کرده است، در حالی که ۲۳ درصد گفتند که او بیش از حد انتظار مسئولیت ریاست جمهوری را انجام داده است و ۳۱ درصد نیز گفته اند که تقریباً به همان اندازه که انتظار می رفت انجام داده است.

 

براساس نظرسنجی دیگری که توسط پولیتیکو صورت گرفته است، رأی دهندگان در ایالات متحده نسبت به سلامت جسمی و روانی جو بایدن برای انجام وظایف خود ابراز تردید می کنند زیرا کمتر از نیمی از آنها می گویند که او قادر به انجام این کار است.

 

نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که تنها ۴۰ درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند که بایدن - مسن‌ترین رئیس‌جمهوری تاریخ ایالات متحده - از سلامت خوبی برخوردار است، ۴۶ درصد از سلامت روانی و ۴۴ درصد از وضعیت جسمانی وی راضی هستند.

 

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تنها ۴۱ درصد از رای دهندگان معتقدند که بایدن در مجموع قادر به رهبری ایالات متحده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------