(عکس) ملانیا ترامپ چشمان دیجیتالی‌اش را برای فروش گذاشت ملانیا ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
ملانیا ترامپ وارد بازار توکن شد؛ او با انتشار خبری از فروش توکن‌های دیجیتال در وبسایت خود گفت و افزود که اولین اثر، یک نقاشی دیجیتالی از چشمان خود او خواهد بود. 

با وجود سابقه پرچالش خانواده ترامپ در امور خیریه، ملانیا ترامپ از فروش توکن در وبسایت خود خبر داد و گفت «بخشی از درآمد این کار» به کودکان تعلق خواهد گرفت. کارشناسان این ابهام را نوعی بازاریابی دانستند.

 

به گزارش همشهری به نقل از الجزیره، ملانیا ترامپ وارد بازار توکن شد؛ او با انتشار خبری از فروش توکن‌های دیجیتال در وبسایت خود گفت و افزود که اولین اثر، یک نقاشی دیجیتالی از چشمان خود او خواهد بود.

 

فروش NFT یا توکن‌های غیرقابل تعویض در وب سایت ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا، در ازای توکن‌های Solana خواهد بود که در حال حاضر هر کدام حدود ۱۸۰ دلار ارزش دارند.

 

ملانیا این NFT‌ها را «در فواصل زمانی منظم» در وب سایت خود منتشر خواهد کرد و بخشی از درآمد حاصل از آن به کودکان اختصاص داده می‌شود، اما درصد و روش آن مشخص نشده است.

 

آرون دورفمن، رئیس و مدیر عامل یک شرکت خیریه می‌گوید وقتی گفته می‌شود «بخشی از درآمد» صرف خیریه خواهد شد «این بدان معناست که خیریه بخشی جدی از برنامه آن‌ها نیست؛ این کار یک ترفند بازاریابی است.»

 

خانواده ترامپ سابقه پر چالشی در موسسات خیریه دارند؛ دونالد ترامپ در زمان ریاست جمهوری خود و پس از ماجرا‌های رسانه‌ای زیاد پذیرفت از بنیاد خیریه ترامپ به عنوان قلک شخصی استفاده می‌کرده و متعهد شد ۲ میلیون دلار جریمه بین هشت موسسه خیریه توزیع کند؛ در نهایت نیز بنیاد خیریه او منحل شد!

 

توکن‌های غیرقابل تعویض، گواهی‌های دیجیتالی اصالت هستند که می‌توانند به هنر، موسیقی یا هر نوع فایل دیجیتال دیگری پیوست شوند.

 

 ملانیا ترامپ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

NFT‌ها مالکیت یک مورد را با ثبت جزئیات در یک دفتر کل دیجیتالی به نام بلاک چین تأیید می‌کنند که عمومی و از طریق اینترنت قابل دستیابی است؛ از بین رفتن یا کپی این توکن‌ها غیرممکن است.

 

در حالی که فعالیت در بازار توکن اغلب به عنوان یک سرگرمی برای کلکسیونر‌ها مطرح می‌شود، نوسان در ارزش‌های آن‌ها و نواقص قانونی و پذیرش بین‌المللی آن‌ها به عنوان یک چالش قانونی در نظر گرفته می‌شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------