فوت یک زن بر اثر جراحی زیبایی در مشهدخطای پزشکی در مشهد،اخبار پزشکی،خبرهای پزشکی
مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فوت یک خانم بر اثر جراحی زیبایی در بیمارستان مهرگان مشهد خبر داد.

مصطفی صیقلیان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: شب گذشته، چهارم خرداد، خانمی ۳۲ ساله بر اثر جراحی زیبایی (لیپوساکشن) در بیمارستان مهرگان مشهد جان خود را از دست داد که موضوع با جدیت در حال پیگیری است.

 

وی افزود: بیمارستان مهرگان یک بیمارستان خصوصی است و امور اجرایی آن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیست و دانشگاه تنها نقش نظارت بر درمان آن را بر عهده دارد.

 

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: بیمارستان مهرگان مجوز جراحی زیبایی نداشته و از سوی بخش نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به مسئولان بیمارستان اعلام شده بود که حق اجرای هیچگونه جراحی زیبایی ندارند. در واقع این جراحی با پنهان‌کاری انجام شده است.

 

صیقلیان گفت: رئیس بیمارستان مهرگان فردا شنبه، ۶ خرداد، اول وقت به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد فرا خوانده شده تا در همین زمینه به سوالات پاسخ دهد.

 

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه  با خاطیان و مقصران این  پرونده با قاطعیت و برابر قانون و مقررات برخورد خواهد شد، گفت: این موضوع در حال بررسی است و جزئیات آن در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------