X

اخبار پزشکی


واکسن,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

رئیس اتاق تهران: 6 میلیون دوز واکسن پرید

مسعود خوانساری رئیس اتاق تهران گفت :شرکت های خصوصی فرصت واردات ۶ میلیون دوز واکسن را داشتند که این فرصت از دست رفت. به گزارش…

بستری شدن 6500 نفر مورد مشکوک به کرونا در اصفهان/ افزایش آمار استان نگران کننده استاخبار,اخبار پزشکی,ویروس کرونا در اصفهان
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: روند شیوع ویروس کرونا در اصفهان صعودی است؛ زمانی که تعداد موارد بستری بیش از تعداد ترخیص باشد، نشان می‌دهد با شیب آرامی به سمت بالا می‌رویم.

آرش نجیمی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره تعداد مبتلایان به کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۵ پذیرش جدید داشته‌ایم و ۱۱۲ نفر ترخیص شده‌اند و ۱۸۵ بیمار نیز بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به روند شیوع ویروس کرونا در اصفهان افزود: روند شیوع ویروس کرونا در اصفهان صعودی است؛ زمانی که تعداد موارد بستری بیش از تعداد ترخیص باشد، نشان می‌دهد با شیب آرامی به سمت بالا می‌رویم.

 

وی با بیان این‌که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۶ هزار و ۵۰۰ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان‌ها بستری شدند، بیان کرد: در صورتی که این افزایش آمار مبتلایان در اصفهان استمرار داشته باشد، پیش‌بینی می‌کنیم که در هفته‌های آینده شاهد تعداد مبتلایان بسیار بیشتری از این آمار کنونی باشیم.

 

نجیمی با تأکید بر این‌که افزایش تردد همشهریان در شهر اصفهان نگرانی‌های همکاران ما در مراکز درمانی و بیمارستان را مضاعف کرده است، عنوان کرد: مردم در خانه بمانند و تنها یک نفر از اعضای خانواده برای خرید از منزل خارج شود تا چرخه این ویروس شکسته ‌شود.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: اگر افرادی مجبور هستند در بیرون از خانه کار کنند، باید اصول بهداشتی را رعایت و از دستکش و ماسک استفاده کنند و فاصله خود را با دیگران حفظ و از حضور در جاهای پُر تجمع پرهیز کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی