X

اخبار پزشکی


واکسن ,اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی

تصویر یک پرستار هنگام تزریق واکسن سوژه شد

انتشار تصویر یک پرستار در حال صحبت با موبایل هنگام تزریق واکسن کرونا، در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشته است. کیانوش جهانپور…

محدودیت‌های تهران هفته آینده هم ادامه دارد | با رفتارهای فعلی منتظر تغییر وضعیت از نارنجی به زرد نباشیداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: احتمالا تهران در هفته آینده با پیش آگهی‌های آماری کماکان نارنجی خواهد بود. در جلسه ستاد بعدی طبیعتا همان محدودیت و تفویض اختیاری که در دو سه جلسه قبلی رئیس جمهور به وزارت بهداشت و وزارت کشور دادند، اعمال خواهد شد. به احتمال زیاد منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح نیز تمدید شود.

به گزارش همشهری، محسن فرهادی در شبکه خبر گفت: احتمالا تهران با پیش آگهی های آماری کماکان نارنجی خواهد بود. در جلسه ستاد بعدی طبیعتا همان محدودیت و تفویض اختیاری که در دو سه جلسه قبلی رئیس جمهور به وزارت بهداشت و وزارت کشور دادند، اعمال خواهد شد.

 

به گفته او به احتمال زیاد منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح نیز تمدید شود: به اضافه اینکه کماکان گروه شغلی ۱ و ۲ را در شهرهای نارنجی داریم که گروه های بزرگی هستند، تقریبا چیزی بیش از ۸۰ درصد واحد های کسب و کار دارند فعالیت می کنند خصوصا واحدهایی مثل پاساژها که تقریبا از انتها، گروه سوم هستند.

 

فرهادی گفت: گروه اول ما کماکان، حمل و نقل درون شهری مشکل داریم، پس از آن، برخی از اداراتی که ارباب رجوع دارند و گروه سوم، پاساژها و بعد از آن ها نانوایی ها هستند. در این گروه ها تبادل جمعیتی خیلی زیاد است. مثل همین گزارش تلویزیونی که از پاساژ موبایل فروشی پخش شد و نشان می دهد که جمعیت همچنان در آنجا موج می زند و این در شرایط فعلی واقعا پیش آگهی خطرناکی است و اگر بخواهیم در تهران و سایر نقاط کشور از نارنجی به سمت زرد برویم با این شیوه نمی توانیم.

 

وی گفت: حتما باید کنترل ها بیشتر شود تا ان شاء الله شاهد گشایش های بیشتری باشیم و از نارنجی به سمت زرد برویم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------