اخبار پزشکی


اخبار,اخبار پزشکی,ماسک

ماسک روش صددرصدی برای پیشگیری از ویروس کرونا نیست

رییس اداره نظارت بر تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: استفاده از ماسک‌های تنفسی روش ۱۰۰…


«حمله قلبی» را با این روش کاهش دهید اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,حمله قلبی
نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها حاکی از‌ آن است، پیاده روی یا دوچرخه سواری برای رفت و آمد به محل کار خطر حمله قلبی افراد را کاهش می‌دهد. 

به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها حاکی از‌ آن است، پیاده روی یا دوچرخه سواری  برای رفت و آمد به محل کار خطر حمله قلبی افراد را کاهش می‌دهد، این بررسی که بیش از 43 میلیون نفر را تحت بررسی قرار داده به خوبی نشان می‌دهد، پیاده‌روی یا دوچرخه سواری و انجام ورزش‌های سبک و درعین حال مؤثر به میزان قابل توجهی بر سلامتی افراد تأثیر می‌گذارد.

 

محققان دانشگاه لیدز که این پژوهش را برعهده داشتند، تأکید می‌کنند کارمندان و کارگران کنار استفاده از تاکسی، مترو و اتوبوس برای رسیدن به محل کار و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری را جدی بگیرند.

 

کارشناسان علمی تأکید می‌کنند، ما باید پیشرفت‌های گسترده‌ای در دوچرخه سواری و زیرساخت‌های پیاده روی ببینیم تا به مردم اطمینان بیشتری در مسیرها داده  و آنها را از اتکا به خودروهای شخصی منع کنیم.

 

در این مطالعه از داده های سرشماری سال ۲۰۱۱ انگلستان استفاده شده است؛ شرکت کنندگان ، همه افرادی که در این مطالعه شرکت کرده‌اند در میانگین سنی ۲۵ تا ۷۴ ساله و در انگلیس مشغول بودند.

 

یک یافته از ژورنال اروپایی پیشگیری از بیماری نشان می‌دهد که ورزش‌های ساده و مؤثر می‌تواند به حفظ سلامت افراد کمک کند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------