آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,علی مطهری

علی مطهری به صداوسیما: هنوز منتظرم به قانون تن دهید

علی مطهری با انتقاد از رویکرد صدا و سیما درباره وقتی که قرار بود در اختیار او بگذارد تا از خود در ماجرای خودسوزی یک دختر جوان دفاع کند،…


کیانوش‌راد: دولت در دوسال باقی مانده قانون را در تمام حوزه‌ها اجرا کنداخبار,اخبار سیاسی,کیانوش‌راد
یک فعال سیاسی گفت: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه‌هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه‌ها حاکم باشد، مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد اقتصادی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

محمود کیانوش‌راد در گفت‌وگو با ایسنا،‌ با اشاره به ضرورت تحقق وعده‌های دولت در دو سال باقی مانده از عمر دولت دوازدهم اظهار کرد: مهم‌ترین کاری که دولت آقای روحانی باید انجام دهد و تنها در سایه چنین امری است که می‌توان امیدوار بود که کشور به روال عادی خود برگردد، اجرای قانون در تمامی سطوح است.

 

وی ادامه داد: البته روشن است که طرح چنین موضوعی جز در سایه تاکید و عمل به قانون توسط تمامی دستگاه‌های اجرایی نظام تحقق پیدا نخواهد کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر در دوسال باقی مانده بتوان شیوه‌هایی را به کار بست که قانون در همه زمینه‌ها حاکم باشد مطمئنا جلوی بسیاری از مفاسد اقتصادی و اداری فعلی گرفته خواهد شد.

 

این عضو حزب اتحاد ملت گفت: تنها در بستر فضای اجرای قانون است که جناح‌های سیاسی می توانند با برنامه‌های متنوع خود و گاهی متفاوت با یکدیگر،‌ در یک بستر کنترل شده توسط نهادهای مجری قانون به فعالیت ادامه دهند و در نهایت به جابه‌جا شدن قدرت در داخل نظام اقدام کنند.

 

وی در پایان گفت: اگر روال قانونی بعد از چهل سال در تمام شئون از صدر تا ذیل تحقق پیدا نکند؛ دولت آقای روحانی که هیچ، با ده‌ها سال دیگر هم کشور به مدار توسعه یافتگی واقعی نخواهد افتاد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------