آخرین اخبار سیاسی

محمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مهاجری خطاب به برخی اصلاح ‌طلبان: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما آیا اگر ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما پشم داشت؟

مهاجری فعال سیاسی اصولگرا خطاب به اصلاح طلبان نوشت: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما اگر محمدجواد ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما…

شکایت ستاد پزشکیان بابت اتفاق روی داده برای محمد فاضلیمسعود پزشکیان،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
رییس ستاد مسعود پزشکیان از شکایت معاونت حقوقی این ستاد خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی عبدالعلی زاده رئیس ستاد مسعود پزشکیان با اشاره به اتفاق روی داده برای محمد فاضلی در میزگرد فرهنگی پزشکیان گفت: وقتی کارشناس صدا و سیما شروع کرد در مورد اخراج اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی موضوع را منحرف کند روی شخص محمد فاضلی رفت در حالیکه ایشان شخصا نیامده بود به این آقا بگوید شما چه ایرادی دارید. منتها در اینجا مجری برنامه که موظف است از این خطاها جلوگیری کند، دخالتی نکرد و تذکری نداد و با روحیه ناشی از این بحث و خاطره تلخی که آقای فاضلی از سال های ۱۳۹۰ و ۱۴۰۰ داشت و او را از دانشگاه کنار گذاشتند آن شد که نباید می‌شد.

 

وی افزود: اتفاقی که افتاد نشان داد صدا و سیمای ما جهت گیری های مناسبی ندارد خودی ها می‌توانند هرچه خواستند بگویند و هیچ کسی مانع آنها نمی شوند و غیرخودی‌ها بخواهند یک نفسی بکشند آنا همه دست به دست هم می شوند و میکروفون او را قطع می کنند.

 

رئیس ستاد مسعود پزشکیان با بیان اینکه رفتار مجری و کارشناسان در طول برنامه «میزگرد فرهنگی» غیرحرفه‌ای و تنش‌زا بود، گفت: به معاونت حقوقی ستاد ماموریت دادیم که اعتراض خود را به شورای نظارت اعلام کند آنجا هم در اعتراض خود خواهیم گفت که اقدام حقوقی مان را انجام خواهیم داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------