آخرین اخبار سیاسی

ظریف،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

ظریف اعضای «شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه» را معرفی کرد

محمدجواد ظریف رئیس شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه دولت چهاردهم فهرست اسامی اعضای شورای راهبری انتخاب اعضا کابینه دولت چهاردهم را اعلام…

واکنش‌ها به چهارمین مناظره انتخاباتی/ حمله شدید آذری جهرمی به قاضی زاده هاشمی: حیا کنواکنش‌ها به چهارمین مناظره انتخاباتی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
حواشی جنجالی چهارمین مناظره انتخاباتی باعث واکنش برخی چهره های سیاسی شد.

به گزارش خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا، به جدال سعید جلیلی و پورمحمدی، واکنش نشان داد و در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «با توفان ⁧ پورمحمدی⁩ در مناظره امشب معلوم شد ⁧ سعید جلیلی چه بلاهایی بر سر مردم بیچاره ایران آورده و به تعبیری چه خیانتی به ایران شده.»

 

واکنش‌ها به چهارمین مناظره انتخاباتی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مهاجری: لابد هوادارن جلیلی گمان می‌کنند اگر او رئیس‌جمهور شود «عمق راهبردی»اش کارستان می‌کند

 محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، با اشاره به نظرسنجی های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، در کانال تلگرامی خود نوشت:

 

لابد الان ستادهای نامزدها مشغول مرور رقم‌هایی اند که از نظرسنجی‌ها درآمده و هرکدام دارند ان را تحلیل می‌کنند.

 

لابد دارند به این فکر می‌کنند که کی به نفع کی کنار برود تا دستیابی به پاستور راحت‌تر باشد. لابد اصلاح‌طلبان تحلیل‌شان این است که جناح مقابل خداخدا می‌کند که مردم کمتری پای صندوق رای بیایند تا همچون ۱۳۹۸و۱۴۰۰و ۱۴۰۲ در انتخابات مهندسی‌شده با نتیجه مطمئن ، به هدفش برسد.

 

لابد آقای جلیلی و هوادارانش گمان می‌کنند که اگر او رئیس‌جمهور شود «عمق راهبردی»اش کارستان می‌کند و ایران از روز شنبه بعد به اوج تاریخی خود می‌رسد. و همین خودش دلیل است که نباید به سود آقای قالیباف کنار برود.

 

لابد تصور باند آقای قالیباف این است که حالا و بعد از ۱۹سال حق اوست که مزه ریاست‌جمهوری را بچشد زیرا مدیری با تجربه است و باید جلیلی که حتی یک روز کار اجرایی نکرده به نفع او کنار بکشد.

 

لابد قالیبافی‌ها و پزشکیانی‌ها گمان‌شان این است که سعید جلیلی یعنی همان احمدی‌نژاد اما از نوع بی‌تجربه‌اش با یک قبیله افراطی تندرو که اگر رئیس‌جمهور شود باید هرصبح و شام بر سجاده نشست و برای هلاک نشدن مملکت دعا کرد.

 

لابد جلیلی‌چی‌ها هم گمان‌شان این است که اگر قالیباف روی کار بیاید باید با ارزشهای انقلاب خداحافظی کرد و اگر به کرسی ریاست‌جمهوری رسید هر روز علیه او افشاگری کرد . و اگر پزشکیان رئیس شود باید شمشیر را از رو بست چون نهج‌البلاغه خواندنش همان قرآن برسر نیزه کردن صفین است.

 

لابد تحلیل بعضی‌ها این است که نتیجه انتخابات نه در۸تیر که در۱۵تیر رقم می خورد. و چنین کفته می‌شود که اگر جلیلی همراه پزشکیان به مرحله دوم برود، بخشی از قالیبافی ها پزشکیانی می شوند و آرای خاکستری هم تحریک می شوند که به هرقیمت، راه جلیلی را ببندند.

 

و اگر قالیباف و پزشکیان مرحله دومی شوند کل اصولگرایان می‌آیند پشت قالیباف و کار تمام می‌شود. و البته که در این حالت چرا باید طرفداران جلیلی رای سفید و باطله ندهند؟ مگر نه اینکه از نگاه تکلیف‌گرای آنها رای به قالیباف می‌تواندخلاف شرع هم باشد؟

 

لابد اصلاح طلب‌ها دریافته‌اند که حتی با ۵ سال قبلی‌شان تفاوت دارند و بدنه اجتماعی‌شان هم چرا همراهی شان نمی‌کند و اگر بخواهند آنها را پای صندوق بیاورند باید روی «رای لج» حساب کنند و چنین رایی شمشیر دو دم است چون اگر به هدف خود نرسند ، چیزی از آبرو برای اصلاح‌طلبان نمی‌گذارند.

 

و بالاخره لابد که نه،حتما در همه تحلیل‌های بالا، مردم فقط در شکل برگ رای دیده می‌شوند.

 

***

 

حمله آذری جهرمی به قاضی زاده: حیا کنید/ چرا گردن گیریِ شما خراب است؟!

محمد جواد آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

 

اینجا بندرعباس…

 

آقای قاضی زاده، دستور قطع اینترنت را در سال ۹۸ کاندیدای اصلی شما که امروز در کنار شما در مناظره نشسته است، تصویب کرد، چرا گردنگیری شما خراب است. ما تحریم شدیم که فرزندان رفقای شما اقامت خارج از کشور بگیرند؟ حیا کنید!

 

واکنش‌ها به چهارمین مناظره انتخاباتی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی


***

 

واکنش عباس عبدی

عباس عبدی نوشت: اصولگرایان فکر می کنند دروغ بگویید مردم باور می کنند؟

واکنش‌ها به چهارمین مناظره انتخاباتی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------