آخرین اخبار سیاسی

عباس عبدی و عبدالله گنجی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

واکنش عباس عبدی به ادعای مشاور زاکانی درباره خجالت روشنفکران از مداحی پزشکیان

فعال سیاسی و روزنامه‌نگار پاسخ ادعای عبدالله گنجی، فعال سیاسی اصولگرا درباره خجالت کشیدن روشنفکران از مداحی پزشکیان را داد. به گزارش…

تنش و تسویه حساب شخصی در میزگرد صداوسیما | حمایت ها از محمد فاضلی پس از جنجال امشب در صداوسیمااخبار،اخبار جدید،اخبار روز
در میزگرد فرهنگی تهمت اسفندیاری کارشناس نزدیک به جلیلی به فاضلی مشاور پزشکیان باعث تشنج شد.

 به گزارش شبکه شرق، دقایق پایانی میزگرد فرهنگی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با اظهارات کارشناس صداوسیما به تنش کشیده شد.

 

مسعود پزشکیان امروز با همراهی محمد فاضلی، استاد دانشگاه و جامعه‌شناس و بهشتی، کارشناس فرهنگی در میزگرد فرهنگی صداوسیما حاضر شد. دقایق پایانی این میزگرد با تسویه حساب شخصی شهاب اسفندیاری علیه محمد فاضلی به تنش انجامید. اسفندیاری معتقد بود موضوع کنار گذاشتن فاضلی از دانشگاه دروغ بوده و جوسازی اما فاضلی، این اظهارات را دروغ خواند اما صداوسیما میکروفون هر ۲ آنان را قطع کرد. اقدامی که با عصبانیت فاضلی مواجه شد و او به نشانه اعتراض، برنامه را ترک کرد و تاکید کرد که متاسف است برای سازمانی که کارشناسانی را می‌آورد که مشکل شخصی با دیگر افراد دارند.

 

دیروز نیز اظهارات فواد ایزدی علیه محمد جواد ظریف و توافق برجام با انتقادات افکار عمومی همراه شده بود به ویژه آنکه سوالات ایزدی از سعید جلیلی، بیشتر به تعریف و تمجید شباهت داشت. 

 

اولین واکنش محمد فاضلی پس از جنجال امشب در صداوسیما / علی ربیعی، محسن برهانی و... چه توئیت هایی زدند!؟ 

سایت نواندیش: اولین واکنش محمد فاضلی به جنجال امشب در میزگرد فرهنگی پزشکیان در صداوسیما:

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

واکنش عبدالناصر همتی به رفتار محمد فاضلی در مقابل کارشناس صداوسیما: امروز محمد فاضلی در برابر دروغ و ظلم صدا و سیما زیر میز زد

انتخاب:عبدالناصر همتی در واکنش به رفتار محمد فاضلی در مقابل کارشناس صداوسیما به  به شعار انتخاباتیش در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد.

 

وی نوشت: امروز محمد فاضلی در برابر دروغ و ظلم صدا و سیما #زد_زیر_میز

 

 

 واکنش علی مطهری به تنش در میزگرد پزشکیان /مقصر اسفندیاری است /مجری نباید میکروفن را قطع می کرد

خبرآنلاین نوشت: علی مطهری، نایب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی، درباره تنش ایجاد شده در میزگرد فرهنگی پزشکیان به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: «به نظر من مقصر اینجا آقای اسفندیاری بودند، یعنی این سوال مطرح کردن و وارد شدن به مسئله شخصی آقای فاضلی درست نبود و باعث عصبانیت ایشان شد.»

 

وی با اشاره به رفتار مجری برنامه ادامه داد: «مجری این برنامه می‌توانست بهتر عمل کند و اینقدر زود میکروفن را قطع نکند که باعث عصبانیت فاضلی شود. تقصیر بر گردن آقای اسفندیاری است و با اینکه او دوست ماست اما مقصر می‌دانم.»

 

واکنش های علی ربیعی و محسن برهانی:

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------