آخرین اخبار سیاسی

محمد مهاجری،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مهاجری خطاب به برخی اصلاح ‌طلبان: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما آیا اگر ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما پشم داشت؟

مهاجری فعال سیاسی اصولگرا خطاب به اصلاح طلبان نوشت: می‌خواهید پز بدهید بدهید اما اگر محمدجواد ظریف با همه آبرویش وسط میدان نبود، کلاه شما…

کنایه سنگین حسام الدین آشنا به مصاحبه دختر قالیباف | جهرمی: بازار نظرسازی‌ها برای حذف یکی به نفع دیگری حسابی داغ است انتخابات ریاست جمهوری,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
آشنا نوشت: گاه سخنانِ به‌جایِ فرزندی، پدر را از فرش به عرش می‌برد. گاهی هم سخنان نابه‌جایِ فرزندی، پدر را از عرش به قالی می‌کشاند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حسام‌الدین آشنا، مشاور حسن روحانی در دولت دوازدهم، به حواشی حضور دختر محمد باقر قالیباف در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

 

،آشنا نوشت: گاه سخنانِ به‌جایِ فرزندی، پدر را از فرش به عرش می‌برد.

 

گاهی هم سخنان نابه‌جایِ فرزندی، پدر را از عرش به قالی می‌کشاند.

  

کنایه جهرمی به قالیباف و جلیلی: بازار نظرسازی‌ها برای حذف یکی به نفع دیگری حسابی داغ است / [زاکانی و قاضی زاده]هم که حکم سپر انسانی را برای داوطلب اصلی بازی می‌کنند

 

 انتخابات ریاست جمهوری,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

وزیر پیشین ارتباطات نوشت: بازار نظرسازیها برای حذف یکی به نفع دیگری حسابی داغ است. دو تا که از اساس و از ابتدا بازی نبودند و حکم سپر انسانی را برای داوطلب اصلی بازی می کنند. با خودتان اینگونه تعامل می کنید، با مردم چه خواهید کرد؟

 

آذری جهرمی نوشت که بازار نظرسازی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری برای حذف یکی به نفع دیگری حسابی داغ است. 

 

به گزارش انتخاب، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات نوشت: بازار نظرسازیها برای حذف یکی به نفع دیگری حسابی داغ است. دو تا که از اساس و از ابتدا بازی نبودند و حکم سپر انسانی را برای داوطلب اصلی بازی می کنند.

 

با خودتان اینگونه تعامل می کنید، با مردم چه خواهید کرد؟

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------