آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,محمدجواد رشیدی

یک نفر دیگر در رابطه با پرونده طبری دستگیر شد

محمدجواد رشیدی رییس سابق اداره امنیت حفاظت قوه و رییس فعلی حفاظت شوراهای حل اختلاف به اتهام اخذ رشوه در پرونده طبری از نیازآذری دستگیر شد.…


تاکید بر اجرای قانون انتخابات به طور کامل/ انتخابات اسفند در 55 هزار شعبه برگزار می‌شود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,معاون سیاسی وزیر کشور
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: فرمانداران اجازه ندهند برخی شائبه‌ها سلامت انتخابات را خدشه دار کند. 

به گزارش ایسنا، «جمال عرف» در نشست ستاد انتخابات استان اظهار کرد:  علاوه بر قانون‌مداری به عنوان مهمترین اصل در برگزاری انتخابات، استفاده از فناوری های نوین در مرحله احراز هویت، اخذ رای و شمارش آرا از موارد تاکید شده است که سعی داریم با فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم انتخابات را به صورت مکانیزه یا نیمه‌مکانیزه برگزار کنیم.

 

وی توجه به سرعت، دقت و سلامت و حراست از آرای مردم را از وظایف اصلی دست اندرکاران برگزاری انتخابات دانست و تاکید کرد: باید سیاست‌های کلی انتخابات که قانونی است به خوبی اجرا شود و هیچ مساله ای نباید مجریان و دست اندرکاران انتخابات را از اجرای قانون دور کند و بی‌طرفی و سلامت انتخابات بیش از هر چیز مد نظر باشد.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه  همه باید برای برگزاری یک انتخابات سالم و ایجاد یک فضای رقابتی، با نشاط و ایمن تلاش کنیم، بر ارائه آموزش‌های لازم به دست اندرکاران انتخابات تاکید کرد و تصریح کرد: تاکنون پنج دوره آموزشی برگزار شده و همه استان‌ها حضور فعال داشته‌اند.

 

عرف تعداد شعب اخذ رای در سراسر کشور را ۵۵ هزار شعبه اعلام و یادآوری کرد:امیدواریم انتخابات مجلس شورای اسلامی با دقت نظر و در یک رقابت سالم برگزار شود.

 

وی تصریح کرد: باید نسبت به منابع مالی کاندیداها توجه شود و فرمانداران اجازه ندهند برخی شائبه‌ها سلامت انتخابات را خدشه دار کند.

 

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسفندماه در سراسر کشور برگزار می شود .

 

ایلام دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------