آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سیلی نماینده مجلس به مامور

واکنش پلیس به خبر سیلی نماینده مجلس به صورت سرباز راهور/ سه تا ۶ماه حبس و ۷۴ضربه شلاق در انتظار نماینده خاطی

سخنگوی نیروی انتظامی درباره خبر منشتر شده مبنی بر سیلی نماینده مجلس به سرباز راهور گفت: سردار اشتری بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از…


نماینده تهران: کاری نکنیم که ابزارهای بین‌المللی علیه ما شوند اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,نماینده تهران
نماینده مردم تهران تاکید کرد:‌ وحدت و هم‌صدایی تنها راه عبور از تحریم‌ها است و این مهم باید از دل حاکمیت بیرون بیاید. 

پروانه مافی در گفت وگو با ایلنا، درباره ساز وکار « FATF» و این‌که عده‌ای عنوان می‌کنند پیوستن به این به این سازمان جهانی نوعی خودتحریمی است، گفت: در موضوع «CFT»، لوایح چهارگانه، کنواسیون‌ها و یا زمینه‌های مشابه که در این خصوص مطرح هستند باید با علم به مسائل روز و جایگاه‌های بین‌المللی که می‌توانیم داشته عمل کنیم. نباید کاری کنیم که این ابزارها علیه ما شوند.

 

وی با بیان این که ما در مقابل مردم مسئول هستیم، گفت: برداشت‌های غلط ممکن است به کیان کشور و سیاست‌های کلی خارجی ما لطمه بزند و نباید اجازه دهیم که چنین چیزی اتفاق بیفتد؛ زیرا ممکن است شرایطی را برای مردم به وجود بیاورد که به سختی بیافتند.

 

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور خاطرنشان کرد: باید توضیح مناسب، تخصصی و قابل فهم و تعامل در مورد این کنوانسیون‌ها داده شود،‌ البته وزرات خارجه تلاش‌های خود را سال‌های متمادی در این باره انجام داده و نظر تخصصی خودش را در جلساتی با مجلس ارائه داده است، مجلس هم تصمیم خود را گرفته و رأی داده است.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در شرایطی که تحریم‌های جدیدی بر کشور اعمال شده است در داخل باید چگونه عمل کنیم که بتوانیم از تحریم‌ها عبور کنیم،‌ بیان کرد: تنها راهی که برای عبور از شرایط تحریم‌ها باید داشته باشیم داشتن انسجام داخلی، گذر از اختلاف سلیقه‌ها، نظرها، دشمنی‌های سیاسی و جناحی و مشکلات داخلی است.

 

مافی تاکید کرد: اگر بر این مسائل در حوزه مشکلات داخلی چیره شویم هرگز تحریم‌ها نمی‌تواند ما را در محاصره خودش بگیرد.

 

نماینده مردم تهران با بیان این‌که نباید برنامه‌ریزی برای تحریم‌ها را فراموش کنیم،‌ اظهار داشت: موضوعاتی که برای کشور مطرح می‌شود باید برنامه‌های خودش را داشته باشد. مهم‌ترین مسئله حال حاضر کشور وحدت،‌ یکپارچگی و یکصدایی است که باید از مجموعه کشور و حاکمیت شنیده شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------