آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,اعتراضات آبان

آمار رسمی حوادث آبان اعلام شد؛ ۲۲۳۰ نفر کشته و مجروح شدند

رئیس کمیسیون امنیت ملی در دوره دهم مجلس با ارائه آماری از خسارات جانی و مالی حوادث آبان ۹۸ تعداد کشته‌های این حوادث را ۲۳۰ نفر اعلام کرد.…


انتقاد حاجی دلیگانی از حذف برخی بخش‌های گزارش اقدامات دولت‌ها برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , حاجی دلیگانی
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم انطباق گزارش قرائت شده در مجلس با متن منتشر شده در رابطه با اقدامات دولت‌ها برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد که بخش‌هایی از این گزارش حذف شده که باید به آن رسیدگی شود.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به ماده ۲۱۲ آیین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص سیاست‌های دولت برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بیان کرد: گزارشی که امروز در صحن مجلس قرائت شد با گزارشی که متن آن در تاریخ ۱۳۹۸.۳.۸ در اختیار نمایندگان قرار گرفت فرق داشت و خیلی از موارد آن حذف شده است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: چرا بخش‌هایی که اعلام جرم علیه افرادی که این بلای خانمان سوز را بر سر کشور آورده است حذف شده است، چرا در بخش جمع‌بندی که افراد مجرم شناخته شده و باید به مرجع قضایی شناسایی شوند حذف شدند؟

 

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۲۵ میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور شده است که ۹۵ درصد آن از مبادی رسمی به کشور وارد شده، چرا در جدول گزارش که ضعف دستگاه اتاق بازرگانی، گمرک، صداوسیما و سایر بخش‌ها آمده است و به اتاق بازرگانی از ۲۰ نمره ۲.۵ و به گمرک نمره ۳ داده شده است از گزارش کنونی حذف شده است. دستور دهید تا پیگیری شود چه کسی این گزارش را حذف کرده است.

 

مسعود پزشکیان که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: کمیسیون در برج ۱۰ گزارش اصلاحی داده است و در سامانه نیز موجود است و لذا اخطار شما وارد نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------