آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,دادگاه روح الله زم

پنجمین جلسه محاکمه روح الله زم برگزار شد

گزارشی از پنجمین جلسه محاکمه روح الله زم در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی منتشر شد. به گزارش ایسنا به نقل از قوه…


ظریف: حضور در صحنه‌های بین‌المللی را مرهون مقاومت مردم هستیماخبار,اخبارسیاسی,وزیر امور خارجه

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به توافق هسته‌ای اظهار کرد:‌اگر توانستیم کاری انجام دهیم و در صحنه‌های بین‌الملل حضوری چشم‌گیر داشته باشیم مرهون مقاومت مردم هستیم.

به گزارش ایسنا ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در همایش سازمانهای مردم نهاد سلامت که صبح امروز در سالن همایش برج میلاد تهران برگزار شد، با اشاره به توافق هسته‌ای میان ایران و 1+5 اظهار کرد : اگر توانستیم در این زمینه کاری انجام دهیم و در صحنه‌ی بین‌الملل حضور داشته باشیم همه را مرهون حضور مردم در صحنه و مقاومت آنها می دانیم.

وی اظهار کرد:‌مردم ایران با تحمل تحریم‌های ظالمانه و نامنصفانه جهانی، هیچ گاه از پای ننشستند و در مسیر اعتلای کشور ادامه حرکت دادند.

وی همچنین با اشاره به سابقه‌ی فعالیتهای سازمانهای مردم نهاد در کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران از سالها قبل در حوزه‌ی سازمانهای مردم نهاد در بخش‌های مختلف فعال بوده و فعالیت این سازمانها و نیز حضور بانوان در این نهادها را اتفاقی خوشحال کننده، چشم‌گیر و غرور آفرین می‌داند.

  اخبار  سیاسی  -  ایسنا 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------