اطلاعاتی درباره عایق الاستومری سوپر فلکس و پافلکسعایق الاستومری پافلکس ساخت کشور ترکیه می باشد. این نوع عایق از دو مدل لوله ای و رولی تشکیل می شود. کشور ترکیه این محصول را در این دو مدل تولید می کند و به کشور های دیگه صادر می کند. توجه داشته باشید که می توانید این محصول را در ابعاد و ضخامت های مختلف تهیه کنید.

 

از عایق الاستومری پافلکس می توان به منظور عایق کاری انواع تجهیزات مکانیکی در سیستم های کانال کشی و تاسیسات مثل کانل کشی های مربوط به داکت اسپیلت و یا سیستم تهویه مطبوع و ... استفاده کنید.

 

یکی دیگر از کاربرد های عایق الاستومری پافلکس، این است که می توان از آنها برای عایق کاری انواع لوله های انتقال هوا مثل کانال اسپیرال گالوانیزه و خرطومی هوا استفاده کرد.

 

عایق الاستومری,عایق الاستومری سوپر فلکس و پافلکس,عایق سوپر فلکس

آشنایی با عایق الاستومری سوپر فلکس و پافلکس

 

عایق های پافلکس دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که همین ویژگی ها باعث شده طرفدارن زیادی داشته باشند. از جمله ویژگی آنها می توان به ضد حریق بودن و داشتن مقاومت بسیار زیاد در مقابل پارگی، ضربه اشاره کرد. البته ویژگی های این محصول به این موارد ختم نمی شود. به دلیل وجود همین ویژگی ها، از آنها در صنایع مختلف استفاده می شود.

 

خرید عایق الاستومری

برای خرید این نوع عایق بایستی در ابتدا به یکسری نکات مهم توجه کنید. ابتدا باید مشخص کنید که قصد دارید از این نوع عایق برای چه محیط های استفاده کنید. و قرار است برای عایق کاری چه سطحی آنها را به کاربگیرید. با مشخص کردن این موارد می توان به راحتی نوع و ضخامت آن را تعیین کرد و عایقی مناسب انتخاب کرد.

 

بعد از انتخاب عایق مناسب با مکان مورد نظر خود، در اقدام های بعدی باید  موارد دیگری مثل قیمت عایق الاستومری پافلکس را در بازار های ایران و همین طور شرکت های عایق الاستومری و ... را در نظر بگیرید. و متناسب با بودجه ی خود این عایق ها را تهیه کنید.

 

امروزه تعداد زیادی شرکت وجود دارند که در زمینه تولید عایق الاستومری سوپر فلکس فعالیت می کنند. بهتر است از این شرکت ها قیمت بگیرید ولی نکته ای که باید توجه کنید این است که در کنار قیمت ارزان باید به کیفیت و خدماتی که توسط شرکت ارائه می شود نیز توجه کنید.

 

مورد های دیگری نیز وجود دارد که باید در زمان خرید انواع برند عایق الاستومری به آن ها توجه کنید. مواردی مثل میزان تاثیر کیفیت هوا در فضا های داخلی ساختمان ها، هزینه های مربوط به چرخه ی زندگی، سهولت درنصب عایق الاستومری و افزایش سرعت کار و ... که همه ی این موارد بسیار مهم هستند. بنابراین به این موارد چه در خرید حضوری عایق و چه در خرید آنلاین عایق الاستومری دقت داشته باشید. کاملا قبل از خرید تحقیقات لازم و برسی های لازم را انجام دهید.

 

نکته ی بسیار مهمی که بایستی در زمان خرید عایق سوپر فلکس، بعد از دریافت لیست قیمت ها و مقایسه مشخصات آنها و ... توجه کنید؛ نصب عایق ها می باشد. زیرا نصب عایق باید در کمترین زمان و با سرعت و آسانی به وسیله ی تجهیزات خاص خود انجام شود.

 

نصب عایق الاستومری سوپر فلکس

الزامات لازم برای نصب عایق الاستومری سوپر فلکس عبارتند از:

اتصالات پیش ساخته مثل زانویی و سه راهی پیش ساخته که به وسیله ی عایق الاستومری فویلدار روکش شده است. بهتر است بدانید که این روکش فویلی آلومینیومی باعث می شود که مقاومت عایق ها در برابر رطوبت و ضربه تا مقدار بسیار زیادی افزایش یابد.

 

چسب عایق که با یک فرمول خاص برای نصب عایق الاستومری مورد استفاده قرار میگیرد.

 

استفاده از نوار درزگیر چسب دار برای نصب عایق ضروری است؛ تا از به هدر رفتن انرژی در محل درزها جلوگیری شود و همین طور از جهتی دیگر این امکان وجود دارد تا با استفاده از نوار درزگیر از ورود گرد و غبار و... جلوگیری شود.

 

کاهش صدای ماینر با عایق الاستومری سوپر فلکس صوتی

آشنایی با عایق الاستومری پافلکس,کاربردهای عایق الاستومری پافلکس,ویژگی های عایق الاستومری پافلکس

کاهش صدای ماینر با عایق الاستومری سوپر فلکس صوتی

 

همان طور که می دانید این روزها بحث بیت کوین در دنیا و همچنین ایران، بسیار داغ است. در سال های اخیر شاهد فعالیت های زیادی در این زمینه و استخراج بین کوین به وسیله دستگاه های ماینر بوده ایم. این دستگاه ها دارای مصرف بالای برق هستند و استخراج ارزهای دیجیتال توسط آن ها، با تولید سر وصدای زیادی همراه است.

 

در واقع چنانچه شما از این دستگاه در ساختمان های مسکونی استفاده نمایید، سبب ایجاد مزاحمت و صدای زیاد برای همسایگان خواهید شد. در این گونه مواقع استفاده از یک عایق صوتی ماینر مانند عایق الاستومری، می تواند این مشکلات را تا حدودی کاهش دهد. در این مقاله شما را با بهترین روش های عایق کاری صوتی آشنا خواهیم کرد.

 

یکی از روش های کاهش صدای ماینر، کم کردن دمای محیط می باشد. در واقع وقتی هوای اطراف دستگاه ها خنک می گردد، فن دستگاه هم با سرعت کمتری کار می کند. بدیهی است که کاهش سرعت فن، سبب می شود تا صدای آن نیز کمتر شود. بنابراین در نهایت صدای ماینر نیز تا حدودی کاهش خواهد یافت. همچنین اگر تحمل صدای آن برای شما دشوار است، استفاده از یک هدفون هم می تواند روش ساده ای برای رفع این مشکل باشد. یک راه حل مفید دیگر برای حذف صداهای مزاحم، استفاده از باکس های پیش ساخته است که دیواره های آن با عایق الاستومری سوپر فلکس صوتی عایق کاری شده است.

 

البته لازم است در این باکس، مسیرهایی برای  ورودی و خروجی دستگاه در نظر گرفته شود. از انواع عایق صوتی ماینر علاوه بر عایق الاستومری، پشم سنگ نیز می باشد. این عایق معدنی که حاصل ذوب سنگ بازالت در کوره است، کاربردهای زیادی در ساختمان های صنعتی و مسکونی به عنوان عایق صوتی  وحرارتی دارد. این محصول دارای انواع مختلفی است که به منظور کاهش صدای ماینر، تخته ای و رولی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مانند عایق الاستومری شانه تخم مرغی، این محصول پس از نصب روی دیواره های باکس ماینر به وسیله چسب چوب یا خاک اره، تاثیر بسزایی در کاهش صداهای مزاحم خواهد داشت.

 

مزایا و معایب عایق های صوتی

به طور معمول برای عایق کاری لوله ها، از پشم سنگ رولی فویلدار استفاده می شودکه در این روش عایق را به دور لوله ها می پیچند. البته پشم سنگ در ضخامت ها و چگالی های مختلف تولید می گردد که بسته به کاربرد آن، از انواع مختلف آن استفاده می شود. از مهمترین مزیت های پشم سنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

1- قدرت جذب صدای آن بالا است؛

2- در قیاس با سایر عایق ها، به صرفه تر می باشد؛

3- قدرت تحمل دمای آن بالا است.

 

معایب آن هم عبارتند از :

1- در صورتی که دست یا بخشی از بدنتان با آن تماس پیدا کند، سبب خارش در آن ناحیه می گردد؛

 

2- در برابر آب دارای مقاومت کمی می باشد.

 

مزایا و معایب عایق های صوتی,معایب عایق های صوتی,مزایای عایق های صوتی

مزایا و معایب عایق های صوتی

 

یکی دیگر از انواع عایق های صوتی که به منظور جلوگیری از صدای زیاد ماینرها مورد استفاده قرار می گیرد، عایق الاستومری شانه تخم مرغی می باشد. این عایق به صورت رولی است و  ظاهر آن به شکل شانه تخم مرغ می باشد. سطح آن که به صورت هرمی طراحی شده است، سبب می شود تا از بازگشت صدا جلوگیری گردد.

 

به این ترتیب با نصب بر روی دیوار باکس ماینر، صدای این دستگاه را جذب کرده و اجازه نمی دهد تا این صدا به بیرون انتقال پیدا کند. از آنجایی که ساختار این عایق سلول بسته می باشد، دارای مقاومت بالایی در برابر حرارت و صدا بوده و می توان آن را به آسانی در اندازه های مختلف برش زد.

 

برای نصب عایق الاستومری شانه تخم مرغی، از چسب مایع مخصوص استفاده می گردد. همچنین علاوه بر بست، می توان از نوع پشت چسبدار این محصول نیز تهیه نمود و عمل نصب را با سهولت و سرعت بیشتری انجام داد.

 

این عایق در ضخامت های 19 و 25 میلی متری تولید و به بازار عرضه شده است که از هردو نوع می توان برای دستگاه ماینر استفاده نمود. از مهمترین مزایای عایق الاستومری شانه تخم مرغی:

 

1- نصب راحت و قدرت جذب صدای بالا

2- عدم ایجاد حساسیت و خارش بر روی پوست

 

می باشد و از معایب آن نیز، بالاتر بودن قیمت آن در مقایسه با سایر عایق ها است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022