کت شلوار رباتیک ساخته شد+ تصاویرکت و شلوار اسکلتی ۸ فوت رباتیک که تقلید از حرکت انسان است، پوشنده را به یک سبک ترمیناتور «CYBORG» تبدیل می‌کند. 

به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، کت و شلوار اسکلتی ۸ فوت رباتیک که تقلید از حرکت انسان است، پوشنده را به یک سبک ترمیناتور «CYBORG» تبدیل می‌کند.

 

این کت شلوار رباتیک توسط یک شرکت ژاپنی ساخته شده و حدود 35 هزار پوند قیمت دارد؛  اسکلت خارجی برای اهداف تفریحی و سرگرمی طراحی شده است.

 

کاربران داخل قاب عظیم ربات می‌توانند اندام‌های خود را برای کنترل بازوها و پاهای کت و شلوار جابجا کنند، در حالی که دکمه‌های روی دستگیره ربات نیز امکان کنترل انگشتان را دارد.

 

کت و شلوار «Arrive» توسط یک شرکت مستقر در توکیو به نام «Skeletonics» طراحی و عرضه شده که محصولات آن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که افراد احساس می‌کنند مثل یک غول هستند.

 

مدل کت شلوار «Skeletonics Arrive» در مجموع ۴۰ کیلوگرم است و به قیمت ۵ میلیون ین یا ۳۵ هزار پوند فروخته می‌شود.

 

Skeletonics Arrive چهارمین محصول اسکلتی از این شرکت است و به گونه ای طراحی شده که سریع‌تر از مدل‌های قبلی وارد و خارج شود و وزن کمتری را به بدن انسان وارد کند.

 

این شرکت نسخه‌های ساخته شده از سفارش ربات Arrive را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و افراد را با یک نوع فناوری جدید آشنا می‌کند.

 

این اسکلت در سال ۲۰۱۳ توسط «ReyesTatsuru Shiroku» و «Tomohiro Aka»، فارغالتحصیلان مهندسی کالج ملی فناوری Okinawa تاسیس شد.

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,کت شلوار رباتیک

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,کت شلوار رباتیک
 
 
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------