درمان سرطان با شیرمادردرمان سرطان با شیرمادر,خواص شیر مادر

درمان سرطان با شیرمادر

در سیبیری داروی منحصر به فردی ساخته شده که قادر به درمان و پیشگیری غدد بدخیم است.

 

متخصصین موسسه ی زیست شناسی شیمیایی و طب بنیادی وابسته به آکادمی علوم روسیه، این دارو را ابداع کرده که اساس آن از اجزای شیر مادر است. آزمایشات قبل از بالینی، قابلیت بالای داروی جدید را در درمان سرطان به اثبات رسانده است.

هیچ کس نسبت به مفید بودن شیر مادر برای سلامتی نوزادان، شکی ندارد. اما بنا به اثبات دانشمندان سیبیریایی، این تنها ویژگی مثبت آن نیست. این ماده ی نسبتا ساده در یک نگاه، قادر است با بیماری های صعب العلاجی، همچون سرطان مقابله کند.

 

شیر مادر با داشتن پپتیدها، دارای چنان مواد فعال بیولوژیکی است که نه فقط تامین کننده ی تغذیه ی کودک، بلکه سلامتی مادر را نیز به عهده دارد. خانم یلنا کولیگینا، کارمند علمی موسسه ی زیست شناسی شیمیایی و طب بنیادی آکادمی علوم روسیه در مصاحبه با خبرنگار صدای روسیه می گوید:

"زمانی که تغذیه ی کودک توسط مادر قطع می شود، غدد پستانی شروع به تحلیل می کتند. برای اینکه این روند، تاثیر سویی برای سلامتی مادر نداشته باشد، لازم است تا بخشی از سلول هایی که در تولید شیر فعالیت داشتند، از بدن خارج شوند.

 

این مکانیسم، خزان یاخته ای یا آپوپتوز نام دارد. این، مرگ برنامه ریزی شده ی یاخته است که بدن برای رهایی از سلول های غیر ضروری، از آن استفاده می کند. تاثیر داروی ما نیز بر همین اصل پایه گذاری شده ـ یعنی قابلیت برنامه ریزی شده ی مرگ سلول هایی که برای بدن ضرورتی ندارند".
 
بدیهی است که برای درمان سرطان به هیچ کس خوردن شیر مادر را تجویز نمی کنند. این دارو بر مبنای کاپا کازئین ـ اساسی ترین پروتئین شیر، ساخته شده که قادر است سلول های سرطانی را تخریب کند.

"این یک امر عادی است، زمانی که با جداسازی ماده ای از بدن آن را تبدیل به ترکیب جدید کرده و در نتیجه بعدا به میزان نامحدود، آن را تولید کنیم".

دارو آزمایشات خود را بر روی حیوانات با موفقیت به اتمام رسانده است. برای این کار، دانشمندان سیبیریایی هم از موش های معمولی و هم از موش های خاص استفاده کرده اند. مورد اخیر موش هایی هستند که فاقد سیستم ایمنی بوده و نسبت به غدد انسانی ناسازگاری دارند.

 

یاخته های سرطانی انسان بر روی موش های معمولی، رشد نمی یابند. موش ها دارای سرطان مخصوص به خود هستند که بر روی انسان رشد نمی کند. بنا به اظهارات کارشناسان اثر داروی آزمایشی بر روی هر دو موش، مثبت بوده است. آنها موفق شدند تا رشد سلول های سرطانی را متوقف کنند.

 

در موسسه ی زیست شناسی شیمیایی بر این باورند که داروی آنها قادر است بیماران را از انواع سرطان ها درمان، و عامل مطمئنی برای پیشگیری از بروز غدد بدخیم باشد. علاوه براین، دارو کاملا غیر سمی بوده و می تواند جایگزین روش شیمی درمانی فعلی شود./صدای روسیه

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------