همه چیز درباره ماشین عاشقان هات داگ!/ 136 دلار برای یک شب اجاره خودرواخبار,اخبار گوناگون,ماشین عاشقان هات داگ

شاید تا به حال ساندویچ فروشی های سیار را دیده باشید. این نوع ساندویچ فروشی ها اغلب در ون های مختلف اجرا می شوند. اغلب ساندویچی های سیار در کابین خود جای خواب و استراحت دارند.

به گزارش انتخاب، شاید خوابیدن در ون خوراکی چندان جالب به نظر نرسد اما این ماجرا حقیقت دارد و افرادی که در ون های فروش هات داگ یا انواع ساندویچ حضور دارند مجبورند برای خواب و استراحت از فضای داخلی کابین استفاده کنند.

 

یک فروشنده سابق هات داگ خودرویی با سبک هات داگ طراحی کرده است که بسیار زیباست. وی این خودرو را نه برای فروش هات داگ بلکه برای اقامت مسافران طراحی کرده است. برای تزئین ماشین هات داگی  خود، او  از طرح یک هات داگ بزرگ استفاده کرده است. این روشی معمول بین فروشنده های هات داگ است.

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین عاشقان هات داگ

 

جالب است بدانید داخل این هات داگ جا برای نشستن شش نفر وجود دارد و حداقل دو نفر می توانند روی تخت بخوابند. البته این ون ها معمولا سرویس بهداشتی ندارند اما آشپزخانه و محلی برای قرار گرفتن یخچالی کوچک دارند.

 

جالب است بدانید خوابگاه این خود جالب نیز اجاره داده می شود و افراد می توانند در این وانت برای چند شب اقامت کنند. قیمت یک شب اقامت در این ون 136 دلار (108 پوند) است و البته اقامت در این خودرو همراه با مجموعه ای از هات داغ و گوشت گریل شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,ماشین عاشقان هات داگ

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------