پارک افسانه ای هلند از پاییز امسال بازگشایی می شوداخبار,اخبار گوناگون,پارک افسانه ای هلند

یکی از پارک های محبوب هلند که با نام "تم" شناخته می شود پس از سالها بازگشایی می شود. این پارک از دید بسیاری از مردم محلی حتی از دیزنی نیز بهتر است.

به گزارش انتخاب، هلندی ها علاقه زیادی به داستانهای فولکلور دارند. داستانهای فولکلور می توانند از دید بسیاری از افراد جذاب باشند و وقتی داتسان ها با شهربازی و پارک های تفریحی بیامیزند جذابیتی دو چندان خواهند داشت. این همان ایده ای است که پارک تم در سر دارد.

اخبار,اخبار گوناگون,پارک افسانه ای هلند

 

 پارک تم در هلند که افتتاح بخش تفریحی آن به سال 1952 باز می گردد شامل 30 زیرمجموعه بی نظیر است. بر اساس گزارش های جدید هم اکنون تم بسیاری از داستان های برادران گریم به این پارک افزوده شده و برای مثال کودکان می توانند در جنگلی که هانسل و گرتل در آن گم شده بودند گردش کنند.

اخبار,اخبار گوناگون,پارک افسانه ای هلند

 

این پارک که در پاییز امسال بازگشایی می شود سرشار از شخصیت های محبوب بچه ها خواهد بود و کودکان را به قلب ماجراهایی که دوست داشتند می برد. تک تک داستانهای کودکانه با قلعه ها و عروسک ها و شخصیت های مختلف در انتظار حصور کودکان خواهند بود.طراحان بازسازی این مجموعه معتقدند بچه های هلندی با این پارک بیش از دیزنی لند ارتباط می گیرند چرا که دقیقا بیانگر همان داستانهایی است که کودکان در رویاهای خود به آن فکر کرده بودند و درواقع بخشی از ادبیاتی است که مادرانشان به آنان منتقل کرده اند.

اخبار,اخبار گوناگون,پارک افسانه ای هلند

 

این مجموعه در سال 1933 به عنوان یک پارک ورزشی آغاز به کار کرد، در طول سال های بعدی برای گسترش جاذبه های خود اقدام به نصب چرخ و فلک و دیگر وسایل بازی کرد. تا سال 1952، این مجموعه 10 افسانه قدیمی مثل سفید برفی و هفت کوتوله و ساعت جادویی را در خود جای داد.

 

در طی سالهای پس از آن، پارک به یک کافه، رستوران، استخر شنا، دریاچه ای برای قایقرانی و جنگلهای انبوه تر مجهز شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------