فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلاناخبار,اخبار اجتماعی,فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلان

مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. اولی به افتخار المپیک زمستانی ۲۰۲۶ که بین میلان و کورتینا D'Ampezzo برگزار خواهد شد، به ورزش‌های برفی اختصاص دارد و دیگری ادای احترام به طبیعت است؛...

 

فضای پاییزی، برگ ها‌ی زرد، گل‌های بهاری و سواحل شگفت‌انگیز استوایی، مسافران یکی از خط‌های مترو میلان ایتالیا را احاطه کرده اند. مسافران خط متروی میلان (لیلا M۵)، خود را در میان مناظر طبیعی فصل‌های چهارگانه می‌بینند، اطرافشان با برچسب‌های رنگی روی دیوار قطار‌ها و کف آن پوشیده شده است. جنگل پر از درخت، برگ‌های پاییز، باغ گل بهاری، سواحل فیروزه‌ای دل‌انگیز در تابستان، و اسکیت سواری در زمستان است.

اخبار,اخبار اجتماعی,فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلان

 

مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. اولی به افتخار المپیک زمستانی ۲۰۲۶ که بین میلان و کورتینا D'Ampezzo برگزار خواهد شد، به ورزش‌های برفی اختصاص دارد و دیگری ادای احترام به طبیعت است؛ موضوعی که برای جلب توجه به اهمیت حفاظت از محیط زیست انتخاب شده است.

اخبار,اخبار اجتماعی,فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلان

 

بنا به گزارش وب سایت ایتالیایی milanotoday، این پروژه اولیه که در هجدهم نوامبر افتتاح شده، با هدف استفاده بهینه از سطوح داخلی قطار‌ها راه اندازی گشته است.

 

اخبار,اخبار اجتماعی,فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلان
اخبار,اخبار اجتماعی,فصل‌های چهارگانه سال در مترو میلان

 

تابناک باتو

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------