زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت/ تصاویراخبار,اخبار گوناگون,زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت
بسیاری از ما در مراحل مختلف زندگی خود نیاز به تنهایی و آرامش داریم. اما گاهی پیدا کردن فضایی برای آرامش بسیار دشوار می‌شود. معماران زیادی در طول تاریخ تلاش کرده اند فضا‌هایی برای تنهایی افراد طراحی کنند. آن‌ها خانه‌هایی را در دل طبیعیت و مطابق با فضای بکر طبیعی محیط طراحی کرده اند که در کنار زیبایی، محلی امن برای دور ماندن از هیاهو محسوب می‌شوند.

به گزارش انتخاب، شاید حتی یک کلبه گلی در یک منطقه دور افتاده نیز بتواند نیاز به تنهایی را برطرف کند. اما دیدن هنرنمایی معماران و طراحان مطرح جهان خالی از لطف نیست. در این مجموعه سریالی قصد داریم در هر قسمت به یک نقطه از جهان سفر کرده و یک خانه را به شما معرفی کنیم:

 

خانه زیر زمینی واقع در بولتون انگلیس تفاوت‌هایی با دیگر خانه‌هایی سریال ما دارد. این خانه جذاب توسط گروهی از معماران برای ستاره سابق فوتبال انگلستان، گری نویل طراحی شده است و یک خانه سازگار با محیط زیست است که در شمال انگلیس طراحی شده است. این طرح با قیمت ۱۱.۴ میلیون دلار (۹ میلیون پوند) توسط این ستاره فوتبال در سال ۲۰۰۷ خریداری شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت

 

با طراحی بالاترین بازده محیطی، این خانه زیرزمینی کوچکترین آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی‌کند. این خانه دارای پنجره‌هایی است که رو به آسمان باز می‌شوند.

 

این طرح شامل ۸۰۰۰ فوت مربع فضای کف است و یک طرح منحصر به فرد از بالا را شامل می‌شود که مشابه یک گل بزرگ است که گلبرگ‌های آن در اطراف زمین پخش شده اند.

اخبار,اخبار گوناگون,زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت

 

در قسمت داخلی این خانه یک پاسیو با نوار شیشه‌ای به فضای داخلی متصل شده است و فضای بیرونی را زیباتر نشان می‌دهد. این طراحی خیره کننده را می‌توان از زیباترین و بلندپروازانه‌ترین طرح‌های جهان دانست.

 

اخبار,اخبار گوناگون,زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت
اخبار,اخبار گوناگون,زیباترین خانه‌های مخفی انگلیس در قلب طبیعت

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------